Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » GPS indító fájl létrehozása...

Cyus22 kérdése:

GPS indító fájl létrehozása de hogyan?

Figyelt kérdés
A probléma az lenne hogy adott egy GPS utolagosan rá buheráltam egy IGO-t mivel a gyári programhoz nincs már térkép frissítés. A probléma az hogy nem az enyém az eszköz és mivel az aksi nincs valami jó állapotban és napi használatban sincs ezért elfelejti hogy hol lett kikapcsolva. A tulaj meg nem tudja elinditani önállóan. Kellene egy olyan program amivel tudnék írni egy olyan exe fájlt ami ezt a 3 programot elinditja hogy amikor bekapcsolja egyből az igo induljon el. Várom a segítségeket.

2014. júl. 11. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Szóval .exe-t akarsz futtatni androidon/ios-en/bármi telefonon. Hát nem fogsz egykönnyen.
2014. júl. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy milyen GPS. PDA? PNA? Windows mobil vagy android? Készülék márkája, típusa?
2014. júl. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kell ennyire túlbonyolítani. Ha van ActiveSync kapcsolat, akkor a CeRegEditor programmal tudod módosítani a registry-t. Mint a normál desktop Windows-ban, itt is van olyan bejegyzés, hogy milyen programok induljanak el.


Ha ez nem működne, akkor a GPS úgyis valami spéci menüt indít el. Van olyan, ami egy fix helyen lévő EXE-t keres, vagy egy konfigurációs állományban van eltárolva, hogy mit indítson el.


Nekem az a problémám volt, hogy bár elértem a Windows CE asztalt, de az iGO ikon törlődött a készülék kikapcsolásával. Én ezt annak idején úgy csináltam meg Windows CE Core 5.0 rendszeren, hogy egy egyszerű .bat állományt hoztam létre, ami egyszerűen létrehozza minden indulásnál.

2014. júl. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A GPS tipusa MIo Moov 200 PNA készülék. A bat fájlt már próbáltam és csak azért nem egyből az igót mondom hogy inditsa mivel nappali fényviszonyoknál elég rossz a fény magyarán elöször a gyári exe fájlt inditom ami ki áll hibáűra de full fényerőn marad a készülék. Interneten találtam a leírást hogy kell rá varázsolni az igót és egy fájl kezelőt indít alapértelmezettben a gps amiből el kell inditani a két programot. végeredményben azt kéne elérni hogy az inditó fájl inditsa el a fájl kezelőt majd az eredeti gps inditó fájlt a full fény érdekében végül az igo-t. Amugy a készülék Windows CE 5.0 asszem.
2014. júl. 11. 21:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Összetettebb a probléma, mint amire én gondoltam. Azt hiszem, legegyszerűbb lenne akkumulátort cserélni. Itt kedvező áron lehet utángyártott akkumulátorokat venni, amíg megvolt a MIO PDA-m, én is itt vettem bele az utángyártott akksit: [link]
2014. júl. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!