Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » "Párhozamos konfiguráció...

Moramie kérdése:

"Párhozamos konfiguráció helytelen" hibaüzenet sok programnál. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Eddig minden jól működött, de mostanában egyre több program írja ki ezt a hibaüzenetet. Illustator, solidworks, photoshop. sxstrace fájlt nem találok a progrmokhoz, se quicktime-t. Újra is telepítettem őket 2-3 alkalommal, a hkey mappákban sem semmi átírnivalót. Win8.1 van a gépemen. És még mielőtt azt mondanátok hogy keressek rá, közölném, hogy már megtettem, de semelyik nem volt jó megoldás, nem sikerült.
2015. ápr. 26. 15:42
 1/5 csacsi2 ***** válasza:

Eseménynapló mit ír?!

Ezek mind grafikus programok, ha tippelhetnék akkor videokártya driver frissítés...

Sxstrace -nek a visual c++ -hoz van köze telepítsd újra

[link]

Ennek több verziója is van attól függ melyiket ígényli a program telepítsd fel mindet( Microsoft Visual C++ 2013, Visual C++ 2012, Visual C++ 2010, Visual C++ 2008 and Visual C++ 2005.)...


futtatásba írd dxdiag és nézd meg hogy engedélyezett -e a directx gyorsítás, a videokártya driver frissítés megoldja ha nem.

Eseménynaplót mindenképpen ellenőrizd az informál a hibáról, ennyi kevés info.

2015. ápr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Semmi... visual cc+ mind megvan, videókártya frissítve... de semmi... április 7.-én használtam utoljára ezeket a programokat, akkor még semmi bajuk nem volt! Valami vírus nem okozhatja? Help!
2015. ápr. 30. 19:22
 3/5 csacsi2 ***** válasza:

lehet hogy megvan de előfordul hogy sérülnek programok, adatbázisok... c++ távolítsd el majd sorrendben telepítsd vissza őket.

Vírus sokmindent okozhat elsősorban hibás, instabil rendszert, alap hogy védekezünk ellenük.

2015. ápr. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt csináltam. Letöröltem mindet és újraraktam, ahogy a videókártya drivert is. Az illustratort már 4× újraraktam, 3 különböző verzióban, szóval nem hiszem, hogy a progrm lenne a hibás vagy sérült. Most szedtem le tisztítóprogramokat, kitisztítottam a registryket meg amit még leht, de még mindig semmi... vírus ellen meg van több védelem is, de másra már nem tudok gondolni..
2015. máj. 1. 00:20
 5/5 csacsi2 ***** válasza:

Quicktime-ot neked kell telepíteni, gondolom ezt megtetted.

Eseménynapló nem részletezi a hibát?!


Több védelmen mit értesz? Több védelem fut egyszerre azok ütik egymást.


A c++ -ból a SP-ket is feltetted?


[link]


Microsoft Visual C++ 2005 SP1 Redistributable

[link]

Microsoft Visual C++ 2008 SP1 Redistributable Package

[link]

Visual C++ 2010 Redistributable Package

[link]

2015. máj. 1. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!