Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 ultimate-t nem...

Windows 7 ultimate-t nem tudom telepiteni sehogy se mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Betettem a telepítőemezt és elindítottam a telepítést. A telepítés rendesen ment egészen a 'telepítés beflyezése' pontig. Itt újraindult a gép de nem töltötte be a telepítőt. Vártam majdnem egy órát de nem történt semmi, ezért újraindítottam a gépet, miután újraindult, betöltötte a telepítőt és ezt írta ki : "A számítógép váratlanul újraindult, vagy váratlan hibát észlelt. A windows telepítését nem lehet folytatni. A windows telepítéséhez az Ok gombra kattintva indítsa újra a számítógépet, és indítsa újra a elepítést. " Ha rámegyek az okra akkor újraindul és ugyanezt írja ki, már legalább hússzor újraindítottam és minden tőlem telhetőt megpróbáltam. Valaki valami ötlet?
2015. ápr. 26. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:

"Betettem a telepítőemezt és elindítottam a telepítést."


Már itt elrontottad az egészet.

Tudod én miért hívok festőt, ha egy szobát ki szeretnék itthon festeni? Mert nem értek hozzá. Nem tudom hogy kell a festéket optimális arányban felvinni a falra, nem tudom hogy kell a tapéta leszedése utána simára csinálni a falat, egyszóval: ez nem az én szakterületem, ezért olyannal végeztetem el a munkát, aki ezzel foglalkozik.


Te, és a hozzád hasonló emberek miért nem tudják ugyanezt csinálni a számítógépes dolgok terén?


És mit is írtál az utolsó előtti mondatodban? Minden tőled telhetőt megpróbáltál. Akkor hol kell keresni a problémát? Ott, hogy nem értesz hozzá, szóval ha én most azt mondom, hogy a lemezről be kellett volna bootolni és úgy feltelepíteni a rendszert, akkor azzal nem leszel előrébb. Ahogy azzal se, hogy: bootolj be most a lemezről és telepítsd fel normálisan a rendszert.


Vagyis mi a teendő? Elrontottál valamit, amihez nem értesz, továbbiakban: fordulj szakemberhez!

2015. ápr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 lali51 ***** válasza:
Sok helyen le van írva hogyan kell biost beállítani telepítéshez,hogyan kell telepíteni, ha van időd keress rá és meglehet tanulni.
2015. ápr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jó de még a gépet se tom használni nem hogy keresgélni, csak a telon tok most is
2015. ápr. 26. 22:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor kerj valakit segitsen!
2015. ápr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tengor ***** válasza:

Hogy jutottál arra a következtetésre, hogy ha nem tudod használni a gépet, akkor majd fogod tudni telepíteni?

Az is sok mindent sejtet, hogy Ultimate-et akarsz felrakni.

Szólj egy szakinak!

2015. ápr. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!