Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik az Adobe...

Miért nem működik az Adobe flash player?

Figyelt kérdés
Újra kellett telepítenem a chromeot, és most nem tölt be a netes játék. Azt írja ki, hogy frissítsem a flash pleyert. Frissítettem, de nem lett jobb. Letöröltem, újratelepítettem, de most sem tölt be. Mi lehet a gond? Mit tegyek?

2015. máj. 13. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
chromeval töltötted le? gondolom igen , ha telepited akkor a böngészöt zárd be
2015. máj. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
első próbálkozásnál nem, de a másodiknál bezártam, a feladatkezelőben is ellenőriztem, hogy fut-e még, és mégsem jó :(
2015. máj. 13. 18:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Probáld meg ezt [link]


milyen netes játék? yutube megy?

2015. máj. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

youtube megy, amit próbaképp nyitottam játékot, az is elindul, de amivel valóban játszani akarunk: honfoglalo.hu és a Train Station(facebookról lépünk/lépnénk be), azok nem töltődnek be. Köszönöm a linket, amit küldtél, letöröltem az előző flash playert, letöltöttem arról az oldalról a másik verziót, bezártam a böngészőt és telepítettem, de most sem indul.

Van esetleg ötleted, hogy mit próbáljak még?

2015. máj. 13. 19:05
 5/5 A kérdező kommentje:
Ami viszont felettébb érdekes: mozzilát sosem használunk, de rajt van a gépen. Eddig azon nem töltöttek be a játékok, videók, most viszont betöltött a Train Station játék. Ebből arra következtetek, hogy nem a flash playerrel lehet a gond, inkább a chrome-mal. Valamit állítsak rajt, vagy telepítsek újra egy másik verziót?
2015. máj. 13. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!