Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Számítógéphez jól értők? (lent)

Számítógéphez jól értők? (lent)

Figyelt kérdés

A problémám az hogy feltettem egy játékot. A játék telepítése után feldobott egy ilyen dosos ablakot vagy mifenét, azt a fekete ablakot, amin fehérrel ilyen mindenféle szövegek mennek.


ez futott: C:\Windows\system32\cmd.ex


Futott kb 30 percig, és folyamatosan mindenféle szarságokat töltött be, aztán kilőttem a fenébe mert meguntam. De ez alatt a 30 perc alatt eltüntetett 6 gigát a gépemről, amit nem kaptam vissza.


A konkrét kérdésem az lenne felétek, hogy hol van a 6 gigám? :)


23/l


2015. máj. 14. 19:19
 1/4 Tengor ***** válasza:
Az attól függ, hogy az a program mit csinált. Ennyiből elég nehéz megmondani.
2015. máj. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem lehetetlen, hogy telepített/kibontott vmit és miután bezártad, az ideiglenes fájlok megmaradtak. Futass ccleanert, hátha segít, meg nem ártana megpróbálni újra elindítani a telepítést, ha végez majd magától letörli.
2015. máj. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyomj Win+R-t, majd írd be:

%tmp%


Törölj ki mindent.

2015. máj. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A megoldást leírták, de ez a fenomén azért jött létre, mert amit telepítettél játék, torrentes. A fájlokat tömörítette ki, te bezártad, és mivel nem tudta befejezni a fájlok megmaradtak.
2015. máj. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!