Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programok szuksegesek,...

Milyen programok szuksegesek, kellenek egy gepre? Sima hasznalatra.

Figyelt kérdés
Azert kerdezem hogy ne az ujratelepitett geppel szedjel le majd amik kellenek.
2015. máj. 26. 13:29
 1/5 Tengor ***** válasza:

Én rücskösen használom a gépem és nem tudom simán mi kell hozzá.

Komolyan:

azt szedd le, amire neked szükséged van. Hiába mondom, hogy én nem tudok élni a BunnyHopp lejátszó 3.14-es verziója nélkül nélkül, ha neked az nem kell, akkor kár lenne feltenni.

2015. máj. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tabaki ***** válasza:

@#1:

Nem értem a skrupulusaidat. Miért ne lenne másnak is jó, amit én használok nap mint nap?


Tehát:

Legfontosabbak a 3D-programok: Blender, POV-Ray, MeshLab, Wings3D, SketchUp, Sweet Home 3D, BRL-CAD, FreeCAD és effélék.

Szintén nélkülözhetetlenek a képszerkesztők: Gimp, Krita, Inkscape, MyPaint, RealWorld Paint, Fire Alpaca, Chasys Draw IES, Paint.NET, Pixia, Phoxo, PhotoFiltre, Photoscape.

Hm, mire is használom még a gépet... aha, hobby-programozásra: Lazarus, FreeBasic.

Hát, kábé ennyi. A többi lehet akármi.

2015. máj. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát én nem hinném, hogy egy FreeCAD olyan mindennapos, mindenki által használt alkalmazás lenne :-) (no flame)


Látogass el ide: [link]


Egy alap programgyűjteményt itt össze lehet állítani. Egyetlen telepítőt ad, nagyon keveset kell vacakolni, és tényleg sok segédprogramot, sokak által használt szoftvert tartalmaz. Ami meg itt nincs, az már "csak neked kell", vadászd össze.

2015. máj. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi szepen, ment nektek a zold.
2015. máj. 26. 23:41
 5/5 tabaki ***** válasza:
Azért, tegyük hozzá, én komiszkodtam. Tudván tudom, hogy nem mindenkinek olyan félrenyekkent az érdeklődési köre, mint nekem, úgyhogy belefért volna még egy zsák egyéb program. De ez a ninite jópofa oldal, rajta van a legtöbb, amit még ajánottam volna.
2015. máj. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!