Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Operát kellett felraknom de...

Molyolo kérdése:

Operát kellett felraknom de annyira idegesít hogy nem találom hogy hol lehet kirakni a kezdőlap gombot. A régieknél ez ott volt állítólag az eszközök fül alatt de nincs eszközök fül már ahogy látom. Operás társak megoldás van?

Figyelt kérdés

2015. máj. 29. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, nekem régi van, ott jobb gomb az Opera gombon vagy a Fülsávon(?), szóval a soron, amin a kedvencek ikonjai vannak és beadja a Testreszabást, Megjelenést, ahonnan a gombokat kihúzhatod. De ha egy új fület nyitsz, az is lehet kezdőlap, nem? (Én nem használok kezdőlapot.)
2015. máj. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nincs egyik sem az újban.

Könyvjelzőbe beraktam már az elején csak éveken át más böngészőkben hozzászoktam és állandóan keresem ha kellene.

2015. máj. 30. 09:13
 3/6 anonim ***** válasza:

De a menüben valahol ott kell lennie.


Opera gomb

Eszköztárak

Testreszabás...

Gombok fül


vagy


Opera gomb

Megjelenés...

Gombok fül

2015. máj. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy ha nincs Opera gomb, a menüt valahogy akkor is el lehet érni, nem ismerem az újabb Operákat, de valami menünek lennie kell.
2015. máj. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A könyvjelzőn kívül nem lehet mást kirakni változtatni a kezdőlapon. Opera gombon van megnyitható fül de nincs eszköztár,testreszabás,megjelenítés sem.

Fent hagyom a kérdést hátha valaki tudja a megoldást.

2015. máj. 30. 20:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Én bármelyik fülre rákattintok jobb gombbal (most erre a gyakorikérdések fülre is), akkor ott van a

Testreszabás

Megjelenés...

Gombok fül

ott egy csomó gomb, a kezdőlap is.


Most nem értem, hogy a menüt nem találtad meg vagy eljutottál oda, ahonnan a gombokat lehet kihúzni, de nincs ott a kezdőlap gomb?

2015. máj. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!