Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Android telefon SD kártyáját...

Android telefon SD kártyáját nem látja a gép, miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szépen sorban leírom mi történt.

Nemrég a telefonomat használtam hogy bootolható USB meghajtót kreáljak vele a memtest86 számára.

Minden szépen lezajlott, de ezután nem látta a gép a kártyát, csak a telefont. Próbáltam telefonnal formázni, a telefon felismeri, Fat32 FRendszer van rajta, mégsem látja a gép... Azaz nem egészen.

A lemezkezelésben látja a gép, de nincs meghajtóbetűjele. Viszont nem enged hozzárendelni, mert a következő hibaüzenetet kapom:

[link]

Nem tudom mit tehetnék még, ami csak eszembe jutott, mindent kipróbáltam. Mobilon mindenféle beállítást próbáltam, semmi, leformáztam, semmi. Gépen semmit nem enged, semmi nem látja csak a lemezkezelő, de nem enged meghajtóbetűjelet hozzárendelni, sőt a tulajdonságait sem látni. Mit tehetek ezügyben?


2015. jún. 1. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Vedd ki a kártyát belőle, és próbáld meg kártyaolvasóval.
2015. jún. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megpróbálnám én, csak sem nekem sem a haverjaimnak nincs sajna.
2015. jún. 2. 05:54
 3/3 A kérdező kommentje:
Androidossal letöröltem mindent, egy szimpla Samsunggal pedig le tudtam szépen formázni, ismét van meghajtóbetűjele, és működik.
2015. jún. 8. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!