Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eltűnt a Windows 10 regisztrác...

Eltűnt a Windows 10 regisztrációjához szükséges ikon, megoldás?

Figyelt kérdés

[link]


Először rákattintottam a regisztrációra, de nem töltöttem ki, viszont azóta már nem is látszik a bal alsó sarokban az a regisztrációs gomb. Meg lehet oldani?


2015. jún. 1. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
az email címes dolgot nem kellet kitölteni, ha nem akarod, az opcionális
2015. jún. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
amúgy a bal felső sarokban az a három vonal egy menü, ott emgtudod nézni View confirmation
2015. jún. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, sikerült. Lemondtam, és újra regisztráltam emaillel.



És ha ez elérhetővé válik, akkor nem frissíti egyből ugye? Én tudom majd elindítani, és a szükséges dolgaimról mentést csinálni?

2015. jún. 1. 14:48
 4/7 anonim ***** válasza:

"És ha ez elérhetővé válik, akkor nem frissíti egyből ugye? Én tudom majd elindítani,"


[link]


" Fontos, hogy települni viszont további jóváhagyás nélkül természetesen nem fog, attól tehát senki ne féljen, hogy egy újraindítást követően egy szokásos frissítési procedúrához hasonlóan megkezdődik az operációs rendszer cseréje. "


" és a szükséges dolgaimról mentést csinálni?"


[link]


"miközben megmaradnak a dokumentumai és fájljai."

2015. jún. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi!


És ez a megmaradnak a fájlok dolog a játékokra is érvényesek? Pl. ha van egy régi játék, az biztos futni fog Windows 10-en?

2015. jún. 1. 15:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt nem értem hogy hogyan lehet neked Windows 10 amikor még meg sem jelent.Maximum a TB.
2015. jún. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

" Pl. ha van egy régi játék, az biztos futni fog Windows 10-en?"


ezt nem tudjuk, 50-50% esélyt adok rá

2015. jún. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!