Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Korai lenne? Hogyan kellene?

Korai lenne? Hogyan kellene?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már régóta szeretnék zenét mixelni.:D

A családomból már vannak emberek akik nagyon sokszor mixelgetnek. Egyiknek is rohadt sok száma van,és weboldala is van.De ez lényegtelen.Szóval van olyan számítógépes program amivel tudnék mixelgetni?:D

Aki segít annak előre is 1000 köszi!^^


Amúgy 13/L vagyok.Egy kicsit korai lenne?:S


2015. jún. 2. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Sosincs elég korán, ha valami újat akarsz tanulni.

De miért nem a családtagjaidat kérdezed? Biztosan szívesen segítenének. :)


Egyébként én FL Studio-t használtam, nagyon profi program, sokat tud, és rengeteg kiegészítője van, a végtelenségig lehet bővíteni. Többsávos, és saját zene komponálására is alkalmas, nem csak mixelésre. Mivel professzionális program nagyon bonyolult is, rengeteg idő megtanulni, de ha tényleg ez érdekel, akkor biztosan nem sajnálod rá az időt.


Én speciel azért adtam fel, mert már megvan a magam álomszakmája, csak ahhoz saját készítésű zene kellett volna, de ha elkezdenék arra gyúrni, hogy a botfülemmel kezdjek valamit, és még a programhasználatot is megtanuljam, az az álmoszakma rovására ment volna.

Neked viszont sok sikert hozzá! :)

2015. jún. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudom,igen szívesen segítenének,de viszont nagyon messze élnek,és 1 évben jó ha 1szer találkozunk!:(

Köszönöm a tanácsot!:)

Ha meglesz az első mixem akkor elküldöm neked feltétlenül!:)

A tanuláshoz pedig péntektől tudok hozzálátni!:))

2015. jún. 2. 19:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudtam, hogy messze élnek, így már megértem, hogy miért nem őket kérdezed. :c

És szívesen meghallgatnám, hogy mit sikerül majd összehoznod!

Sok sikert és kitartást a tanuláshoz!

YouTube-on van fent egy-két segítség, ha beírod, hogy "FLStudio tutorial", igaz, a legtöbb angol, de ha nézed, már azzal is sokat lehet tanulni. Meg azért van néhány magyar is, például Kánesztől:

https://www.youtube.com/watch?v=5MYlmnJMS30

2015. jún. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!^^

Még pénteken letöltöm a progit,és akkor próbálkozok!:D

Majd ha olyan lesz ak felrakom youtubra.:D

2015. jún. 3. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!