Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Csak én érzem úgy, hogy az...

Csak én érzem úgy, hogy az Android egy nagyon instabil rendszer?

Figyelt kérdés

Nem az első alkalom, csak egy friss példa:

Két játék van a tabletemen. Az egyik adatai egyik napról a másikra eltűntek, gondoltam én nem játszom végig újra, és töröltem az alkalmazást. Pár nap múlva a másik futtatásakor feljött egy hiba (valami szolgáltatás leállt), aztán még 10+ ugyanilyen. Nagy nehezen újraindítom (nem hardreset, csak menüből), erre a korábbi játék visszakerült, de több hónappal korábbi adatokkal, a fent lévő meg eltűnt, miközben az ikonja még kint volt. Újra kellett telepítenem. A levelező progiban (K9) eltűnt ez egyik fiók, amit ugyancsak pár héttel korábban állítottam be.


És ilyeneket nem először játszik el. Hasonló borulásokat utoljára DOS alatt láttam, amikor egy progi be tudta fagyasztani az egész rendszert. És hiába nem a legcsúcsabb tablet, mert akkor legyen lassú, vagy ne működjön rajta pár hardver eszköz, rendben, de ez konkrétan stabilitási gond.


Másnál nincsenek ilyen gondok?



2015. jún. 13. 19:42
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Taníts, mester! :DDDD
2015. jún. 15. 18:59
 22/27 anonim ***** válasza:
0%

Mit tanítsak? Ha ennyire fogalmatlan vagy, hogy már nem használják a dalvikot, akkor nincs miről beszélni.

Gondolom, hogy valami fostabod van és azért produkál ilyeneket. Több, mint 5 éve csak driodot használok és végigjártam minden rendszert saját romokat is készítettem. Van némi foglalmam róla, hogy mi hogy működik. Veled ellentétben ezek szerint.

2015. jún. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
55%
Dehogy nincs Dalvik, 5.0-ig minden Droid Dalvik VM-en futtatja a rendszert..
2015. jún. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
71%
Most is VM fut a linux kernelen, csak máshogy fordítja a programokat a rendszer, meg jogi viták voltak a Javával, azért is kellett a váltás ha jól tudom.
2015. jún. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt nagy bajom az androiddal, Csak a régi telómon (xperia tipo kb 20 újonnan) a mostani egy Xperia E4 ezzel még tényleg nem volt semmi bajom. személyes meglátásom az, hogy amelyik androidos telefonban csak 512mb RAM van az nagyon akad, viszont amibe 1 gb azon pedig már egy jobb 2 magos vagy egy 4 magos CPU melett megy minden.
2015. jún. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
és van olyan típusú telefon amibe még 512 RAM sincs. :-S
2015. jún. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Az egy dolog, hogy a Dalvik egy aránylag jó bájltkód futtató réteg, de mint oprendszer, finoman szólva kiforratlan. Túl sokat vállalt, és azt nem tudja teljesíteni. Ennyi.
2015. jún. 18. 13:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!