Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen videóvágó programokat...

Milyen videóvágó programokat tudtok? (lent)

Figyelt kérdés
Valami könnyen kezelhető, és magyar videóvágót szeretnék! Előre is köszönöm a válaszokat!

2015. jún. 14. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
windows movie maker.
2015. jún. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Bár nem mind tud magyarul, de ingyenesek:

* Virtualdub: [link] - honosított változata: [link]

* Avidemux: [link]

* Lightworks Free: http://www

* Blender: http://www .blender.org/

* Movie Maker: [link]

2015. jún. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy van-e benne magyar nyelv, de jelentősen jobb és használhatóbb (amellett, hogy egyszerű is): [link]

Vannak hozzá segédletek, leírások... (video tutorialok is) tehát ha nem tudsz angolul, akkor is boldogulsz vele.


Movie Maker nagyon keveset tud, nem ajánlom...

2015. jún. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#2 Azt a Lightworks-os linket javítsd már ki légyszi, mert ez nem az első poszt ahol hibásan szerepel! :)
2015. jún. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Tessék:

* Lightworks Free: [link]

2015. jún. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Movie Maker nagyon keveset tud, nem ajánlom..."

Attól függ, mire használja az ember


A PowerDirector Deluxe, meg bár jó program, de csak a próbaváltozata ingyenes.

2015. jún. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#6 Én is az ingyeneseket favorizálom, de inkább egy blender vagy lightworks na és persze bizonyos feladatokra avidemux, mint egy movie maker. Kevés olyan dolgot tudok mondani amire ideális lenne. Minősége, teljesítménye és a tudása is átlagon aluli.

Azért ajánlottam a fizetőset, mert nem volt kitétel, hogy inygenes legyen, továbbá megfizethető az ára (minimálbéren élőknek pedig megszerezhető más forrásból is, bár erre nem ösztönzök senkit) és egyszerűen használható a nagy tudása mellett. (Igaz, nem egy profi szint azért...)

2015. jún. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A googléval minden feltört program megtalálható, csak írd a keresett program után a to*rent szócskát.
2015. jún. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8 Itt nem azon volt a hangsúly, hogy van-e belőle tört verzió. Igen, van! Google sem kell hozzá, mert a zárt torrentoldalak többségén fent van! Szimplán csak az ember törekszik nem lopott szoftvereket használni folyamatosan...


1) a crack-ek egy része vírusos! (főleg amit így google-ből szedsz össze. ott a 99%)

2) van ingyenes, nyílt forráskódú alternatívák, melyek sokszor jobban és hatékonyabbak mint a fizetős társaik

3) lopni nem szép dolog. oké, aki minimálbéren él azt senki nem kövezi meg (legalábbis én nem) ha tört programokat használ saját célból és nincs alternatíva az adott feladatra. de törekedjünk ezt elkerülni. erről persze hosszas vitát folytathatnánk: "mert a lopás akkor is lopás" vs "magán célra lehetne ingyenes minden, az igazi bevétel az üzleti felhasználásban van" de úgy gondolom felesleges ebbe belemenni. visszatérve: egyedül a pénzes pistikéktől fordul fel a gyomrom, mikor sír, hogy a tört játék szaggat a gépén pedig neki két 140eFt-os vga van sli-be kötve


Azért ajánlottam ezt, mert:

1) sok segédlet van hozzá és le van egyszerűsítve a használata

2) ha esetleg lenne pénze, akkor lehet még meg is veszi, mivel ~17eFt-ért elérhető (ha közvetlenül a gyártótól veszi meg)

3) opencl-t és cuda-t is tud használni


De egyébként mint mondtam, az ingyenes programok is teljesen megfelelőek. Blender-hez is rengeteg segédlet van!

2015. jún. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hopsz. kétszer küldte el..
2015. jún. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!