Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen videóvágó programokat...

Milyen videóvágó programokat tudtok? (lent)

Figyelt kérdés
Valami könnyen kezelhető, és magyar videóvágót szeretnék! Előre is köszönöm a válaszokat!

2015. jún. 14. 19:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Pont ezt magyarázom, hogy nem kell zárt to*rent oldalakkal foglalkozni, mert sok a nyílt külföldi oldal is, és simán engednek leszedni bármit. Hagyjuk már ezt a " tőgy meleg " langyi szöveget a minimálbéresekről. Ki kíváncsi önjelölt apostolok erkölcsi tanításaira. Miért kellene itt bárkinek is erkölcsi kérdést csinálni bármilyen letöltésből. Mert? Mégis kinek képzelitek magatokat, hogy itt bárkinek is osszátok az észt az erkölcsről. Vad idegenek vagytok akik olyan embereket oktattok ki az erkölcsről akiket nem is ismertek. Miből gondolja itt bárki is hogy mindenféle jött ment nick név mögé bújt idegenek prédikációjára bárki is kíváncsi. Kinek képzelitek magatokat ezen az oldalon? Ha lopok egy programot azt ki nem sza*ja le, kit érdekel, hogy a vacak videóimat mi a bánatos isten nyilával vágom meg és szerkesztem meg. Kit érdekel, hogy most CorelDraw-val szerkesztek meg egy képet vagy PhotoShoppal. Ki nem sza*r le bárkit is bárki. Mindenki lesza*r mindenkit, oszt cső.
2015. jún. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Feltaláltad a spanyolviaszt. Azért pártoltak át az emberek a zárt oldalakhoz, mert a nyílt azontúl, hogy lassú (igen, azért mert mindenki szarik a másik pofájára, tehát minek seedeljen?) tele van vírusos programmal. Zárt oldalon ritkább.


Most nyilván nagyfiúnak érzed magad, mert neked aztán senki se mondja meg mi csinálj...

1) a fejlesztők ebből élnek, tehát ha senki sem venné meg akkor most nem lenne lopott windowsod amin nem játszhatnál a lopott játékaiddal.

2) nem kioktattam, hanem javaslatot tettem. a kioktatás az az amit most teszek.

3 "Mindenki lesza*r mindenkit"? Ez egy fórum. Ha mindenki leszarna mindenkit akkor nem lenne értelme kommunikálni. A lényeg, hogy az ember megválogassa kinek a véleményével foglalkozik. Én például a tiédet leszarom.

2015. jún. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!