Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért kezdett el lagolni a...

Miért kezdett el lagolni a GTA IV?

Figyelt kérdés
Eddig nagyon jól ment 30-50 FPS, de egyszer csak elkezdett 12 és 25 FPS között pirickálni. Azt hittem csak nagyon felmelegedett a gép úgyhogy hagytam "pihenni" viszont a gép bekapcsolása után közvetlen azt indítottam el és ugyan úgy lagolt. Mi történhetett?
2015. jún. 14. 20:04
 1/7 anonim válasza:

Sok minden lehet az oka.Nem töltöttél le/telepítettél olyan szoftvert amely befolyásolja a folyamatokat vagy a hátérben megy? De ha a felmelegedés már szóba került mérd le a videó kártya és a processor hömérsékletét.

Az is felmerülhet hogy túl nagy játék a videó kátyának az felmelegszik és egy kisebb videókártyában könnyen tönkremenek a kondenzátorok mint nekem a régebbi gépné az is fps veszteséggel járt. bár ezt csak akkor tudtam meg amikor ki lett szerelve(nagyobbra cseréltük)


De ezenkívül nagyon sok más is okoz hatja.

2015. jún. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
50-60 Fok a videókártya, de alapból annyi szokott lenni, mert egy elég régi gépről van szó. :)
2015. jún. 14. 20:25
 3/7 A kérdező kommentje:
ja és nem tettem fel rá semmit
2015. jún. 15. 11:42
 4/7 anonim válasza:

50-60 fok az jó.azt mondják hogy a vga-nak általában 70 -80 fok az üzemi hőmérséklete. a vírusok is lassíthatják a gépet.De letölthetsz ilyen töredezettség mentesítőket mint a defraggler hát ha jobb lesz egy ilyen után.

A beállításoknál nem csináltáll semmit? (mármint a grafikánál)

2015. jún. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem mindent úgy hagytam mert én azt az elvet vallom hogy ami már működik minek javítsam meg?
2015. jún. 17. 12:22
 6/7 anonim válasza:

Meddig ment jól a játék?(percek,órák,mission(feledatok))

És milyen géped van?

2015. jún. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2 napig megpróbáltam újrarakni és az sem segített
2015. jún. 17. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!