Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Xp, vista, win7, win 8?

Xp, vista, win7, win 8?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vettem egy gépet 2013-mas konfig.

DualCore Intel Pentium G860 3ghz.

4gb kingston 1600mhz ram.

Nvidia geforce gtx 650 1gb

2x500gb sata III hdd


A kérdés az lenne, hogy melyik rendszer lenne a legjobb rá??

Szeretem és szerettem is az xp-t!

win 8.1-el (szenvedek) most. Nem vagyok megelégedve vele, lassú 2 nap után!! megnyitni egy mappát, vagy épp a chromot, hát türelem kell hozzá!

Az többi rendszerreől nincs véleményem még :)


Am azt sem értem, ha szabad kettőt kérdezni :) ?

Több oldalon olvastam, hogy a win 8 kevesebb ramot eszik! Illetve, hogy jobban kihasználja!

eleve a gépigénye 2gb! hogy ehet kevesebb ramot mint egy vista aminek 512mb a gépigénye? akkor a többi ramom nem jobban megmaradna egyéb tevékenységekre?



2015. jún. 15. 11:29
1 2
 1/15 Tengor ***** válasza:

XP-t semmiképpen sem.

Vistával nincsenek jó tapasztalataim, bár igaz, hogy az SP2-őt nem próbáltam, azt mondják az már egész használható.

A Win 8.1-nek a két nap utáni lassulás nem a széria tartozéka, szóval a hiba a kezelőben lesz és ettől egy oprendszer sem fog megvédeni.


Win8.1-et tennék rá v. Win7-et, ha az jogtisztább, mint a Win 8.1

2015. jún. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Felhasználói hiba miatt mit értesz??

Xp-t használtam eddig, mert eddig 2gb+vga512mb-nál nagyobb ram nem volt a gépemben, így nem is terheltem nagyobb rendszerrel, az őskövület gépem.

Soha nem lassult be az xp-m. 3 játékot telepítettem fel, a hdsentinelt, aida 64-et, és ennyi!

Mégis jelentősen több idő mire megnyitja a chromot, vagy mire elindít egy egy alkalmazást!

2015. jún. 15. 11:40
 3/15 anonim ***** válasza:
Win 8.1 a legjobb:)
2015. jún. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Tengor ***** válasza:
Ugyan ezeket tetted fel a Win 8.1-re is? HDSentinel szerin 100%-osak a winyók?
2015. jún. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ez kevés.Ccleaner,Anti-Malware és Hitman Pro.A Windows szeret belassulni.Vírurtót tegyél rá mindenképpen akármilyen Windows telepítesz.

Ha a gépedet telefonná szeretnéd alakítani akkor 8.1.

Ha egy kiffort és viszonylag stabil rendszer akkor 7.

Ha egy olyat szeretnél aminek az összes bugját és hibáját kiismerted és nem akkarod hogy érjen meglepetés akkor XP,de a 64 bites XP az nagyon rossz...

Az 1. kettöből valamelyiket.Mert az XP elavult és a 64 bites meg 2003 szerver csak XP kinézettel aminek elég hamar vége lett a támogatásának.

2015. jún. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ccleaner-t futtatom rendszeresen.

A 8.1-re tettem fel 3 játékot összesen, ezek meg még sok más fent volt xp-n is évekig! Ja és eredeti lemezesek a játékok!!

2015. jún. 15. 17:10
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Ezen a gépen futni kellene rendessen a windows 8.1 ha most vetted használtan újrakéne telepiteni a windowst és ahogy elöttem is írják jok az alkatrészi ? win 8 ra ne vállts az a 8.1 elözetese és win 7 lassú és sz@r és gyagyi a kinézete is az xp is sz@r ha nincs más akkor a windows vistát ajánlom de azért azt is égö használni. Tudod én vistáról válltotam win 8.1 re de már nemhiányzik windws vista azelöt nagyon tetszet most nem max tartalék gépre megy ami ha szervizbe van erös gép az kapja a vistát
2015. jún. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Te minden hová oda íród hogy ocsmány kinézete van a Windows 7-nak és az XP-nek?Én már kezdem unni...
2015. jún. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Tengor ***** válasza:
80%
#7 az egyéni véleményeden kívül kifejtenéd szakmai érvekkel is alátámasztva, hogy mitől lett az Win 7 olyan rossz és a Vista annyira hű de jó?
2015. jún. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#7 újra telepítettem, 2 nap után belassult! minden hibátlan állapotban van!

Feltettem a windows 7-et, ez kibirt 4 napot is anélkül, hogy belassulna!

Asszem nincs más jöhet a vista tetszt!

Szánalmas, hogy egy ekkora és ilyen komolyságú szoftvergyártó cég nem tud egy normális oprendszert kiadni, ennyi év után se!

2015. jún. 21. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!