Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A windows vista miért rossz?

A windows vista miért rossz?

Figyelt kérdés

2015. jún. 13. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

Mert nem tanít meg keresni.


Kapcsolódó kérdések

Miért olyan rossz a Windows Vista?

A Windows Vista a sok hurrogás miatt visel rossz hírnevet?

Miért mondja mindenki a Windows Vistára, hogy rossz?

Miért mondják a Windows Vista-t rossz operációs rendszernek?

Elindítom a need for speed pro street-et és olyan hibát ír ki hogy: NFS. Exe müködése leállt. Mi lehet a baj? Crackeltem, patcheltem . Windows vista Home Premium-om van.

Miért mondják, hogy rossz a Windows Vista?

2015. jún. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 belapus ***** válasza:
100%

A Vista azXP-hez képest sok újdonságot hozott, de ezek még kiforratlanok voltak.Plusz a hardverigénye jelentősen meghaladta az XP-ét, ezért sok esetben nem lehetett a régi gépen frissíteni az operációs rendszert, hanem teljesen új számítógépet kellett ( volna ) venni.

Amennyire tudom, az SP1 után javult a helyzet, de a rossz hírét nem tudta ledolgozni a Vista.A gépek alig néhány százalékán fut Vista.

A 7-es törte meg az XP egyeduralmát, 1-2 év alatt lekörözte.

Szinte hasonló volt a helyzet a 8-as kapcsán is, de itt a Microsoft sokkal hamarabb lépett ( 8.1 ).

Érdekes lesz, vajon a 10-es hasonló karriert fut be, mint a 7-es ?

2015. jún. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Mert először jött a vista és csak utána a driver támogatás
2015. jún. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szép meg minden.Csak nem éppen jó.Sok memóriát eszik,többet mint a 7.Mert inkább arra mentek hogy minél szebb legyen az OS.Tele van bugokkal.Az SP2 elég használható lett.De már felesleges mivel csak kinézeben különbözik a 7-től.
2015. jún. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nemvolt semmi bajom a vistával müködöt ö nekem rendesen sok programot használtam windows vista alat kb 3 évig viszont ugyanazaon a gépen a win 7 behülyült meg belassúlt érdekes nem ? Most egy erösebb gépemen win 8.1 van már nem hiányzik a vista szép volt jó volt de vége max tartalék gép kapja meg a vistát
2015. jún. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Alex Fly ***** válasza:
Amiért pl. a Win95, illetve a WinMe. Két kiforrott stabil rendszer között egy átmeneti OS, a régi rendszer alapjain az új feature-jeivel. Techdemo és bétateszt céljára tökéletes, de az XP-nél nem nyújt annyival többet, hogy érdemes legyen váltani, viszont a Seven jobb annyival, hogy leváltsd. Egy felesleges lépés a kettő között...
2015. júl. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kiprobáltam még1-szer a Vistát.Nincs azzal semmi baj.Gyorsaságban és teljesítményben nem sok különbség van a 7-hez képest.
2015. júl. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MolotovPunk ***** válasza:

Ha régi géped van maradj az XP-nél.

Ha nem túl régi a géped és újítani akarsz,akkor én a Windows 7-et javaslom.Vistát viszont semmiképpen ne tegyél rá...Sok gond van vele.

2015. szept. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!