Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Xp, vista, win7, win 8?

Xp, vista, win7, win 8?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vettem egy gépet 2013-mas konfig.

DualCore Intel Pentium G860 3ghz.

4gb kingston 1600mhz ram.

Nvidia geforce gtx 650 1gb

2x500gb sata III hdd


A kérdés az lenne, hogy melyik rendszer lenne a legjobb rá??

Szeretem és szerettem is az xp-t!

win 8.1-el (szenvedek) most. Nem vagyok megelégedve vele, lassú 2 nap után!! megnyitni egy mappát, vagy épp a chromot, hát türelem kell hozzá!

Az többi rendszerreől nincs véleményem még :)


Am azt sem értem, ha szabad kettőt kérdezni :) ?

Több oldalon olvastam, hogy a win 8 kevesebb ramot eszik! Illetve, hogy jobban kihasználja!

eleve a gépigénye 2gb! hogy ehet kevesebb ramot mint egy vista aminek 512mb a gépigénye? akkor a többi ramom nem jobban megmaradna egyéb tevékenységekre?



2015. jún. 15. 11:29
1 2
 11/15 Tengor ***** válasza:
A hiba nálad lesz. Bizonyára te teszel fel valamit, amit nem kellene.
2015. jún. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Csákánx Dominik ! Mert az is ocsmány kinézete van a win 7 nek és ki kiváncsi mikor netezek átvilágit a lomtár vagy ami épp felül és nagyon is lassú volt nekem nem win 98 as gépen dual core processzorral na ennyi. Érdekes vista ugyanazon gépen ment rendesen és nem ocsmány a kinézete és én nemhazudok bármennyire is nemtetszik engem igazmondásra tanitottak !!!
2015. jún. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

kérdezőnek:A Windows mindig karban kell tartani.Erős tűzfal,jó vírúsírtó,karbantartó program(Comodo,Eset,Ccleaner,Malwarebytes Anti-Malware,Hitman Pro),mert a Windows szereti elhagyni magát.Én se szeretek Windows-t használni,azért kell mert olyan programok vannak.

A #7 válaszólónak:Az a vastól is függ hogy mit raksz rá.Lehet hogy nem tetted fel a Windows 7-re a drivert.A kinézetét nagyjából át lehet alakítani.Ki lehet kapcsolni az aerót és át lehet állítani a színét is.Az tény hogy a Vista szép(használtam)de nekem nem vált be.SP2-vel el kell ismernem van olyan maszív mint a 7.Mert csak kinézetben különböznek.Kinek a pap,kinek a pappné...

2015. jún. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Tengor ***** válasza:

Ahogy, hogy a kinézete nem tetszik az még nem szakmai vélemény. Attól még egy oprendszer nem lesz rossz, legfeljebb csúnya és ezt meg is értjük. Van akinek a barnák jönnek be, van akinek a vörösek, de azt kijelenteni, hogy valakit azért csukjunk börtönbe, mert vörös a haja, az nettó marhaság.


Az átvilágítós részt nem értem.

2015. jún. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 MolotovPunk ***** válasza:

A legutolsó Windows,ami kezelhető és jó is lett az a Windows 7.Én is ezt használok.

A 8 szerintem borzalmas lett.8.1 is.Látszik is statisztikákon milyen kevesen használják azokat...

Nem véletlenül.

2015. szept. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!