Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Android használata VR képernyő...

Liv333 kérdése:

Android használata VR képernyőként asztali géppel összekötve. Hogy használjam ki a giroszkópot?

Figyelt kérdés
Azt szeretném, hogy az asztali gépen játszott VR-t támogató játékot úgy tudjam játszani, hogy a mobilom használom monitorként. Azt már sikerült elérnem hogy, osztott képernyővel lássam a játékot mobilon keresztül, viszont a giroszkóp nem működik így, nem tudok nézelődni. (Az iDisplay android appal kötöttem össze a pc-t a mobillal.) Szerintetek hogy lehetne valahogy máshogy összekötni? Van erre valami program? Vagy nálam van a hiba? (Egyelőre csak Scardeep nevű játékot próbáltam.) A válaszokat előre is köszönöm!

2015. jún. 16. 14:04
 1/1 anonim válasza:
sikerült megoldani a giroszkopot? Mert én is erre keresek megoldást
2015. dec. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!