Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows 7-et az ncore-ról...

A Windows 7-et az ncore-ról töltöttem le, érdemes akkor is be kapcsolni az automatikus frissítéseket?

Figyelt kérdés

Azt is olvastam,nem eredeti a windows,észre veszik hogy kalóz a windows,és lassú lesz utána a rendszer.

Akkor hagyjam ki kapcsolva,az automatikus frissítést?



#Windows #automatikus #Frissítések?
2015. ápr. 10. 12:42
 1/6 Tengor ***** válasza:
90%

Mondjuk ki: loptad.

A frissítések hiba és performancia javításokat tartalmaznak. Ezekre szükség van.

2015. ápr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Brenya ***** válasza:
Egy nem regisztrált windows-al nem vagy jogosult a frissítésekre. Nálam a regisztráltnál is ki van kapcsolva fölösleges állandóan(naponta) frissítést keresnie amikor nincs is olyan sűrűn.
2015. ápr. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van egy frissítés a KB971033-es kódszámú.

Azt nem ajánlott feltelepíteni, ugyanis törölheti az aktiválást, a többi viszont a biztonság szempontjából fontos.

2015. ápr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"észre veszik hogy kalóz a windows,és lassú lesz utána a rendszer." Ezektől sírnom kell. Melyik okos találja ki ezeket? Nem lesz lassú, csak a háttérkép fekete lesz és folyton kéri az aktiválást. Ez a legszembetűnőbb változás.

Be kell kapcsolni az automatikus frissítéseket és mindig meg kell nézni mit telepít. Egy-két frissítést kivéve minden telepíthető. Azokat kell kihagyni ahol megtalálható a leírásban az aktiválás ellenőrzés vagy valami hasonló szó. Egy hónapban egyszer van frissítés ami 10-15 perc, kivéve azoknál, akik évente egyszer keresnek frissítéseket, na náluk órákig is eltarthat.

2015. ápr. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 donfetibo ***** válasza:
100%

Ahogy a #4 válaszíró írta, nekem is sírnom kell ezektől!!!

Le töltötted, aktiváltad, akkor meg? Ha aktiváltad akkor honnan tudnák azok a bizonyos nem tudom kik, hogy mi van?

Nekem is úgy van letöltve mindig frissítem és pár éve még egyszer se írta ki, hogy nem eredeti!!! És ne hallgass hülyékre aztán meg itt is meg kérded!!!☺☻

2015. ápr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. ápr. 10. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!