Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows 7-en érdemes használ...

A Windows 7-en érdemes használni, az automatikus frissítéseket?

Figyelt kérdés

Én ki kapcsoltam,az automatikus frissítéseket,mert mindent fel telepített,amit én nem akartam,programokat és vírust is.

Szerintetek használjam vagy ne.

Előtte semmi baja nem volt az új gépemnek,de mikkor telepítette az automatikus frissítéseket,a vírusirtó le blokkolta a google keresőt is.

Adblock Plus kiegészítővel is csinált valamit,mert reklámok is voltak,pedig fent van a Adblock Plus.

Ki kapcsoltam az automatikus frissítéseket,utána nem jelen kezdtek a hibák.

És ti használjátok,az automatikus frissítéseket?



#Windows 7 #Automatikus frissítések.
2015. márc. 21. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
nem mert hackos
2015. márc. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tengor ***** válasza:
100%

Az automatikus telepítés nem telepít vírusokat. Túl sok programot sem.

Ellenben javít biztonsági réseket, rosszul v. optimalizálatlanul működő programokat.

Kapcsold be!

2015. márc. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem ajánlott kikapcsolni, nincs összefüggés a vírusírtó blokkolása és a bekapcsolt frissítés között, te telepítettél valami károsat.

Nekem be van kapcsolva az automatikus frissítés.

2015. márc. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tengor: Akkor mitől lett ennyi reklám,és mikkor be lépek a Firefox-ba vírusirtó jelez.


3 Válaszoló:

Nem tudom akkor miért,pedig előtt te semmi gond nem volt,csak az után jelentkeztek a problémák az automatikus frissítések után.

2015. márc. 21. 19:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs összefüggés közte, összeszedtél valahol egy adware-t, próbálkozz ezzel lepucolni:

[link]

2015. márc. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi.

Sikerült,már nem jelez a vírusirtó.

2015. márc. 21. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!