Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valóban ingyenesen letölthetem...

Valóban ingyenesen letölthetem a Windows 10-et?

Figyelt kérdés
A gépem jelzi, hogy ingyenesen letölthetem a teljes verziót, de mivel 3 GB-nyi letöltést igényel, ezért internetszolgáltatási díjak terhelhetnek. Hogy van ez? Legyen szíves valaki segítsen. Előre is köszönöm.
2015. jún. 18. 13:16
 1/6 Tengor ***** válasza:
Még meg sem jelent. A géped tud a jövőből tölteni?
2015. jún. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha korlátozott, mobilcsomagod van, akkor számít az adatforgalom díja. Korlátlan netnél ilyen nincs. Azért írják oda, mert amerikaiak, és náluk nincs rendes net, és magukból indulnak ki.
2015. jún. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne mobilnetről töltsd le, ahol forgalmi korlát van, ennyi. Egyébként igen, ingyenesen le lehet majd tölteni annak, akinek van legális Win 7, Win 8. Nálam is megjelent már az ikon egy frissítéssel, amivel lehet igényelni a Win10-et. 1-es: nem a gép lát jövőbe, hanem a Microsoft, mivel mire megjelenik, addigra tudni szeretné, hogy mennyi gépet kell kiszolgálni és úgy ütemezi a frissítéseket. Sok millió gépre elküldeni Gigákat azért nem egyszerű fájlmegosztó kell :)
2015. jún. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#1 Már most is van tesztelői változat.
2015. jún. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ingyenesen letöltheted (majd július 29 után). De: ha a mostani windowsodat loptad, akkor a W10-ed is lopott szoftver lesz. Ha a mostani windowsodat vetted, akkor nem kell újra megvenned a W10-et.
2015. jún. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tengor ***** válasza:
#4, az értelem szerűen nem a kérdezőnek készült.
2015. jún. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!