Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan 3Ds animációs...

Van olyan 3Ds animációs INGYENESEN LETÖLTHETŐ (! ) program, amivel fel is lehet mindent mozdulatról mozdulatra venni?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondoltam, mint az iClone. Vagy esetleg van próbaverziója? És ha igen, mennyi ideig használható?

#animáció #3D #iclone #hagymásbaba
2015. jún. 18. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Blender: [link]
2015. jún. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 tabaki ***** válasza:

#1 + 1

Nem tudom, milyen az iClone. Biztos nagyon jó az is, de persze, hogy Blender.

2015. jún. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

És Blender-ben hogy lehet?

Letöltöttem, tudok vele tervezni, de hogy lehet animálni?

Esetleg le tudná valaki írni, vagy valami videót linkelni?

2015. jún. 28. 11:23
 4/11 anonim ***** válasza:

Animáció:

[link]

[link]

[link]


de a Youtube-on is elérhető pár oktatóanyag:

https://www.youtube.com/results?search_query=blender+animati..

2015. jún. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat ;)

Egyébként igazából csak az a bajom a progival, hogy nem magyar... Így nem mindig értem még tutor4u videóit sem (nem tudom, ismered-e, blenderes, tutorialos youtuber)

2015. júl. 1. 10:37
 6/11 tabaki ***** válasza:

Nem ismerem, de ez téged ne zavarjon, mobilnetről igen ritkán adom a fejemet videónézésre.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5..

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programozas_..

2015. júl. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Tabaki, úgy látom vágod a témát :D

Egy csomó 3d-s kérdésnél te irtad a leghasznosabb, legérthetőbb, legjobb válaszokat :DD

2015. júl. 2. 11:09
 8/11 A kérdező kommentje:

Most így, valamivel több mint egy évvel később még mindig nagyon-nagyon hálás vagyok, hogy írtátok a Blendert. Egy év alatt sokat tanultam róla, már tudok amatőr szinten animálni, modellezés már nemigen nem jelent gondot. Tudom, hogy egy év alatt nem lehet kitanulni egy ilyen komplex és sokszínű progit, de még folytatni fogom. :) Persze ez a szoftver még csak hobbi szinten van használatban nálam, de valamennyire az életemet is megváltoztatta :)

Elkezdett jobban érdekelni az animálás (az operatőrködés és a vágás mellett), és még az sem lehetetlen, hogy egyszer ezzel szeretnék foglalkozni :)

2016. aug. 2. 12:07
 9/11 A kérdező kommentje:
* nemigen jelent gondot. Billentyűbotlás :)
2016. aug. 2. 12:08
 10/11 tabaki ***** válasza:
Örülök, hogy rákaptál az ízére. Sokan csak belenéznek, és elkönyvelik magukban, hogy merő rosszindulatból ajánlgatjuk ezt megtanulhatatlan és áttekinthetetlenül bonyolult progit... Ugye, az sem titok már előtted, hogy vágásra és a 3D meg a videófelvétel kombinálására is használhatod?
2016. aug. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!