Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért csökken le hirtelen az FPS?

Miért csökken le hirtelen az FPS?

Figyelt kérdés

Viszonylag jó minőségű középkategóriás gépet raktam össze, minden magas fps-el fut, de néha, pl GTA IV, vagy AC-Brotherhood alatt hirtelen nagyot zuhan az fps


a gép:


gigabyte 780t-d3l

amd am3 x3 455 (3.3ghz)

kingston 4gb ram 1333mhz

gigabyte hd6750 1gb ddr5

400W chieftec táp


Amik gyanúsak nekem, az a tápegység, és a vinyó(elég régi, és sentinel szerint fél éve már 0%-os, de mégis megy)


2012. aug. 13. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy túlmelegedésről van szó. figyeld a hőmérsékleti értékeket játék közben(alaplap,cpu,vga). erre van pl: a Speccy nevű program.
2012. aug. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 SnakeDoc ***** válasza:

Ha a kondíció 0%, akkor mind a winyó, mind a táp kuka (feltéve ha világéletében csak erről az egy tápról működött...) mert ha kicseréled a merevlemezt, idő függvénye és a másik is tönkremegy, mivel a tápról nem kapja megfelelően az áramot.


Úgyhogy én cserélném mindkettőt.

Az FPS ingadozás pedig bizonyára a HDD-től lesz szintén.

2012. aug. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

a vinyót a régi gépemből raktam át, de érdekes módon más hdd teszt 94%-nak mondja.

a tápegységet használtan vettem, eddig nem volt bajom vele

fullhd-ban max terhelésen AC-brotherhoodban simán volt 50 fps körül, de mikor hirtelen irányt változtattam, akkor belassult, és időbe telt, mire betöltötte a textúrákat.

2012. aug. 13. 12:16
 4/4 anonim ***** válasza:
a GTA IV ritka szarul van optimalizálva, tölts le patchet
2012. aug. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!