Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a különbség a hivatalos...

Mi a különbség a hivatalos (megvett) és a nem hivatalos (letöltött) játék között?

Figyelt kérdés
Eddig még nem találtam rá választ,de most hátha tudtok segíteni!

2015. jún. 26. 17:26
 1/8 anonim válasza:
72%
A megvásárolt tízezer forint, és lehet nem is fog tetszeni, a letöltött ingyen van, de egy kis szakértelem kell a kicsomagolásához.
2015. jún. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
A hivatalosan megvettet jogszerűen használod, és alacsony a biztonsági kockázata. A netről letöltöttet törvénysértő módon használod, és a feltöltő csomagolhatott bele vírust, vagy bármi trükkös dolgot, sosem lehet tudni. A játékmenetet tekintve általában nincs különbség.
2015. jún. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
sok letoltott jatekkal legfokepp nem tudsz multizni.
2015. jún. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
0%
Ha pénzért veszed biztos hogy drága de le lehet tölteni ingyen.
2015. jún. 27. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

„A megvásárolt tízezer forint, és lehet nem is fog tetszeni, a letöltött ingyen van, de egy kis szakértelem kell a kicsomagolásához.”


Azért nem ennyire egyszerű szerintem. Míg a megvett játék törvényes, és multizni is tudsz vele, addig a letöltött elvileg illegálisnak számít. Persze eddig még nem nagyon láttam letartóztatási parancsot „torrent huszár” indokkal. Ha nem akarsz multizni akkor nyugodtan nyomhatod letöltött játékkal.

2015. jún. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A letöltött játékok hátrányai a jogtisztával szemben:

- a multiplayer nem működik

- kémprogramot/vírust tartalmazhat

- macerás felrakni, kell benne egy kis járatosság

- bugos lehet ha valamit eltolnak a crackben

- ha patchelni/dlc-t szeretnél hozzáadni, a legtöbbet megint crackelni kell, szóval még több macera

- meg persze illegális... de nekem szerintem nincs is olyan ismerősöm aki nem tölt le valamit, ha annyira komolyra fordulna a torrentezők keresése, a lakóházakat börtönné alakíthatnák. :D

2015. jún. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy teljesen hülye, akkor egyáltalán nem macerás felrakni.

Ami szerintem tényleg hátrány az az, hogy a letöltött játékkal nem tudsz hozzáférni a galéria tartalmához, és hogy nem frissül automatikusan a játék, hanem magadnak kell felrakni a frissítéseket.

De mondjuk én azt a pár tízezer ft-ot inkább elköltöm ruhákra vagy bármi más maradandó dologra, mint egy játékra, amivel nagyon maximum 2 hétig lehet ténylegesen jól elszórakozni egyhuzamban...

2015. jún. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem macerás, de volt, hogy egy haveromnak segítettem, mert ő elég nehezen fogta fel mit meg hogy. :D Én a kedvenc játékaimat azért megvenném, ha lenne rávaló. De csak azokat, amiket többször is szívesen előveszem, mivel a legtöbb olyan, hogy egyszer vég vittem, jó volt, aztán ennyi. Meg ha telne rá előbb akkor is letölteném, hogy tényleg tetszik-e, mert lehet 1 óra múlva falra mászok tőle. :D
2015. jún. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!