Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudok behúzni képet a...

Nem tudok behúzni képet a photoshop CS 6-ba. Miért?

Figyelt kérdés
Szóval az lenne a problémám,hogy ugye elindítom a programot,nyitok egy új fájlt amit beméretezek,és be szeretném húzni a képet,de nem tudom.Ez azért lenne nekem fontos,mert több képet szeretnék összerakni,amihez még szöveg is van,de egyszerűen nem tudom behúzni a képeket,sehova meg egy fekete kis karika van,ami át van húzva.Szóval nagyon szépen megköszönönném a segítséget.

2015. jún. 29. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
fájl +nyitással nem jó? Én mindig ezt alkalmazom!
2015. jún. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Képek egymás mellé helyezése


Ctrl+n: itt megadsz egy akkora értéket, hogy tuti kiférjen a két kép egymás mellett (inkább nagyobb legyen)


Ctrl+o: innen megnyitod mindkét képet külön fülön

Mindkét képen külön a fülre fent jobb klikk >>> 'áthelyezés új ablakba'


Ezután a két képet külön-külön áthúzod (vagy kijelölöd, másolod, beilleszted) az első nagy fehér képre.


Ha ott van mindkét kép, akkor a mozgató eszközzel (V betű) tudod igazítgatni. Ha a méreteken is kell majd igazítani, akkor Ctrl+t (ügyelj melyik réteg van kiválasztva!) végül az első vágás eszközzel (C betű) levágod a kilógó részeket.

2015. jún. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkét választ,természetesen a 2. válaszoló leírása segítséget nyújtott nekem szóval nagyon szépen köszönöm
2015. jún. 29. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!