Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetne elérni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne elérni, hogy többször akarja?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk házasok, de már fele annyiszor sem akarja a férjem a szexet mint az elején. Miért lehet, mivel lehetne rávenni a többszörire?

22L 30F


2013. febr. 14. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Sehogy. Az elején mindenkinek sokkal gyakoribb, aztán szép lassan csökken ez a szám egészen a valós igényekig.

Azzal nem tudsz mit csinálni ha nem kívánja a dolgot.

Én is már próbálkoztam, sokszor csak azzal, hogy kényeztetném kicsit őt, más nem is kell, de nem mert még az se mert fáradt, bla bla.

Nem kívánja. Amikor viszont igen, akkor nagyon. :) Szóval tudom, hogy nem velem van a baj, egyszerűen cska nincs szüksége a szexre olyan sokszor.

2013. febr. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem értem az ilyen férfiakat. sokkal többször van részem szexben amióta megnősültem :) és nem azért, mert előtte nyámnyila senki voltam csajok nélkül :) egyszerűen csak többször kívánjuk meg egymást.


kérdező, miket próbáltál eddig bevetni? szexi ruhák? véletlenszerűen letámadod? romantikus vacsora? ilyesmik...?

2013. febr. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mennyi ideje vagytok együtt? Nem akarlak megsérteni sem elkeseríteni de talán kicsi korai volt a házasság..:( Vagy hosszú kapcsolat után történt? És ott hogyhogy nem volt ilyen gond?

Mi pont az eltérő libidó miatt váltunk szét. Amúgy sajnos attól is lehet ilyen, hogy megcsal. De legalábbis nem kíván már annyira. Rettenetesen félnék, hogy rámegy a házasságom. De nem tudhattad előre hogy ez lesz, szóval nem okollak.

2013. febr. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

22 - 30?

Talán rájött, hogy mekkora baklövés volt egy ennyivel fiatalabb csajjal házasodni... Nem veled van a probléma kedves kérdező...

Amúgy, próbálj meg kihívóbban öltözködni. És kezdeményezz...

2013. febr. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Letámadni gyengéden is meg úgymond lényegre törően is. Meg persze elcsábítani, meztelen, vagy valami fehérneműben. Kb ennyi.
2013. febr. 14. 10:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Kellesd magad egy kicsit,szerintem ennyi.
2013. febr. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Talán nem kellett volna hozzámenni egy 30 éves vén f*szhoz. Ha fordítva teszik fel a kérdést, akkor mindig azt válaszolják rá, hogy ez van érd be ennyivel.
2013. febr. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30 évesen miért lenne vén? én is annyi vagyok és most érzem azt, hogy kiteljesedtem. mindenféle értelemben.
2013. febr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!