Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hová lett a részletes, és...

Hová lett a részletes, és direkt az R7 200-as szériára kihegyezett letöltő oldal?

Figyelt kérdés

Az AMD már csak a 300-as szériával foglalkozik? Ez nem fer! Itt az előző kérdésem, ez segíteni fog, ez az én problémám:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__7..



2015. júl. 9. 11:07
 1/6 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszomat kérlek olvasd el! Én egyenlőre idáig jutottam..
2015. júl. 9. 11:08
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyan arra a lapkára épül mint az r7 350,350x és a program az újjabnak ismeri fel
2015. júl. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Brenya ***** válasza:
Mi volt a gond az eddigi driver-el. Még megpróbálhatod a kártya gyártójának az oldalát is. Ha a frissítés után néhány játék nem jól működik akkor azt újratelepítés is megoldhatja(esetleg a játék frissítése,"patch"). Egyébként az üzleti hozzáállás("régebbi" dolgok támogatása) már csak ilyen, fogyasztói társadalomban az a fontos, hogy mindig újat vegyél.
2015. júl. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A régit használom, 15.5-ös bétát, az tökéletes működik és viszonylag friss is. De a böngészőm jelezte hogy van egy aktuálisabb szoftver, ezért gondoltam akkor frissítünk! Mikor szembesültem vele hogy a 200-as széria valahogy már "nincs"
2015. júl. 9. 11:36
 5/6 Brenya ***** válasza:
Én (igaz egyedi eset vagyok) nem frissítek(se op-rendszert se drivereket) csak akkor ha valami olyanba nem futok bele ami rákényszerít. Az egyedüli amit frissítek rendszeresen(heti egyszer maximum) az a vírusirtó. Böngészőt pár havonta. Ajánlásra meg főleg nem(mert az rizikós). Minek piszkálni azt ami jól működik.
2015. júl. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Na ezert nem ajanlom az AMD-t...


csoro szegeny nem tehet rola, allandoan letszamleepitest csinal es kapkodva belekezd minden csodafejlesztesbe ami ha nem sikerul m'eg tobbet veszit, ordogi korben van...

2015. júl. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!