Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az probléma, ha az egyik...

Viraag1 kérdése:

Az probléma, ha az egyik meghajtó csak akkora, hogy a rendszer férjen rá?

Figyelt kérdés

Úgy lett a gépem telepítve, hogy az egyik meghajtó (:C) csak 50GB szóval kb. 30GB szabad hely maradt rajta.


Lehet ebből probléma?


Válaszokat előre köszönöm!



2015. júl. 13. 23:54
 1/9 Neuhauser László ***** válasza:

30 GB nem olyan kevés, a kérdés, hogy mikkel akarod tele pakolni, mit teszel rá

30 GB szabad hely BŐVEN elég a rendszermeghajtón :)

2015. júl. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elvileg a lefoglalt helyben benne van a lapozófájl is meg minden ami kell neki... ameddig 10% nál több a szabad helyed nem lenne szabad semmi problémának lennie.
2015. júl. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30 GB-on azért elég sokminden elfér. Annyi hogy a programokat majd a D-re telepítsd, mert azokkal hamar be fog telni, meg a google chrome is elég sokat eszik.
2015. júl. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben, én úgy gondoltam, hogy a programokat, meg mindent a másik meghajtóra telepítem. Csak sokan azt mondják, hogy a programokat érdemesebb a (:C) meghajtóra telepíteni, de ezek szerint mind1.
2015. júl. 13. 23:59
 5/9 A kérdező kommentje:
Viszont nincsenek még fent a driverek sőt semmi. Azok mennyi helyet foglalnak? (csak a legszükségesebbek) azokkal együtt is rendben lesz?
2015. júl. 14. 00:06
 6/9 Neuhauser László ***** válasza:

A Driverek max 1 giga szerintem

Én a programokat, meg ami telepítős azokat a C-re szoktam úgy a legegyszerűbb

Bár én nagyon nagy progit/játékot nem rakok fel, de ha jobb gépem lenne, akkor a kedvenceket felraknám, számomra egy 60-70 GB - os rendszermeghajtó lenne az ideális egy újabb gépen, de ezt embere válogatja :)

2015. júl. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Honnan lehet letölteni a Windows drivereit? pl.: hogy legyen internet meg ilyesmi.
2015. júl. 14. 00:11
 8/9 anonim ***** válasza:

Laptop esetében a gyártó oldaláról, asztali gép esetében az alaplap gyártójának az oldaláról lehet letölteni a drivereket.

A meghajtó mérete felhasználófüggő. Annó, emlékeim szerint 50GB-os Windows partícióval kezdtem. Ezzel az 50GB-al 4 éve elvagyok úgy, hogy mindig legalább 10GB szabad, jelenleg éppen 12GB. Valakinek meg a rengeteg is kevés, mert 10, darabonként 15GB-os játékkal játszik, letölt minden hülyeséget, amelyeket az ideiglenes fájlokkal együtt sosem töröl, csak foglalják a helyet.

2015. júl. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm, megtaláltam! : )
2015. júl. 14. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!