Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » CHKDSK probléma megoldása?

CHKDSK probléma megoldása?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy a meghajtóból (winchester) eltűnt egypár mappa. A gép újraindításával kijavítható a probléma, de már nem csinálja ezt 2 napja. Szeretném visszahozni a mappákat. Tudom, nem töröltem ki ezeket, mert fontos dolgok voltak benne. Hogyan lehetne ezt a problémát megoldani?


Olyanoktól várok választ, akiknek van tapasztalatuk ebben. Nálunk csak most fordult először ez a probléma, ezért tanácstalanok vagyunk, mert nem akarjuk elveszíteni az adatainkat.

Azt is mondta a tesóm, hogy lassan új gépet kell vennünk, mert szerinte, ezért csinálja a gép, mert régi.



2015. febr. 4. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg haldoklik a merevlemez, ezeket az adatokat jó eséllyel buktátok. Mondjuk ha nem volt róla biztonsági mentés, akkor nem is voltak annyira fontosak ezek a fájlok.
2015. febr. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha csekdiszkkel indít a gép és ez sűrűsödik, akkor jó eséllyel a vinyó a ludas. Tedd fel a Hdsentinel próbaverziót és nézd meg, mit ír ki a lemezre aztán oszd meg itt az eredményt.

És igen, úgy tűnik, hogy az adatbiztonságot sokan a saját kárán tanulják: ha az adatok tényleg fontosak, akkor van néhány másolatod róla. Eztán majd lesz, nem igaz?

2015. febr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ. Főleg az utolsónak, aki a HDSentinel-t ajánlotta. Ez jól fog jönni :)


Ma sikerült az összes adatot visszahozni. Át is másoltam egy másik meghajtóra, mert az nem problémázott.

2015. febr. 4. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!