Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell telepíteni a linuxot?

Hogyan kell telepíteni a linuxot?

Figyelt kérdés
Nem rég vásároltam egy laptopot amihez elvileg Linux op rendszervan (nem tudom hogy melyik verziója)és nekem kéne telepiteni vagy nem is tudom ,de egyszerűen nem birok rájönni hogy mi a francot akar ez tőlem? Olvastam olyat hogy a parancssorral rá kell kapcsolni a hálózatra. de hogy? Még egy telefonhoz több útmutatót adnak mint ehhez a sz*rhoz
2015. júl. 14. 01:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Linpus van rajta.Valószínű.
2015. júl. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyébként a Media Martkban vásároltam. De valaki segítsen mert be megyek és a fejükhöz vágom.
2015. júl. 14. 01:17
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen a Linpus Linux de azzal mi a tökemet kezdjek?
2015. júl. 14. 01:17
 4/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

Ebben a kérdésben benne van a megoldás.

2015. júl. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 P.O.C. ***** válasza:
39%

Azzal semmit. Töröld le és telepíts helyette Windowst.

A Médiában nem fognak veled foglalkozni, hiszen hardveresen valószínűleg ok a gép, arról meg nem ők tehetnek, hogy a felhasználó nem tudja kezelni az előtelepített rendszert rajra. Miért nem alapból Windows -os gépet vettél? Azzal nem lenne most gondod.

2015. júl. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen nekem is pont ugyan ezt irja ki mint neki
2015. júl. 14. 01:23
 7/9 anonim ***** válasza:

Az csak egy alibi-linux, amit rátesznek, hogy "neve legyen a gyereknek".

Nem rossz a Linux, ha normális változatát teszed fel (pl. Ubuntu), és ha normálisan telepíted fel, mert ezek az előre telepítettek nagyon gányul vannak felrakva.

Vagy tegyél fel egy Windowst.

2015. júl. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen valószínűleg az lesz sőt biztos
2015. júl. 14. 01:33
 9/9 anonim ***** válasza:

Hugom is ott vásárolta, a kiállított termékek papírján,

de lehet még a kis könyvében is benne van,

milyen Oprendszerrel adták ki,

szóval hacsak nem mégsem volt rajta és ezt bizonyítani is tudod csak akkor érdemes bemenni és megkérdezni ez mi a franc.?.?


Egyéb esetben pedig megmondják neked hogy menj csak szépen haza és ne zargasd a köreiket, vagy vedd meg náluk a WIN-t, és esetleg elmagyarázzák vagy felrakják neked :D


Egyébként ha játékgébet akarsz, akkor rakj fel egy WIN-t,

Ha irodai, filmnézős meg ilyesmit akkor rakj fel egy UBUNTUt

[link]

2015. júl. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!