Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha most megvenném a Windows...

Ha most megvenném a Windows 8.1-et akkor a Windows 10 ingyenesen letölthető lenne?

Figyelt kérdés
G2a 6000 Ft -ér meg lehet venni. Ja és akkor ugyanúgy béta win 10-et kapnék, mintha kalóz verzióra igényelem vagy normálisat?
2015. júl. 16. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha legális 8.1-et veszel akkor rendes win10-et kapsz.
2015. júl. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha van egy jogtiszta Windowsa 7/8/8.1 rendszered akkor arra, ha megjelenik a tálcán a kis Windows jel, vagyis a 10 frissítés, azzal le tudod foglalni, szóval ha jogtiszta akkor kapsz jogtiszta 10-et :) szóval ha nem torrentes akkkor eredetit kapsz. Szerintem ha eredeti és szügséges akkor vedd nyugodtan... Most milyen rendszert használsz? Laptopra vagy PC-re kellene? Ha jogtiszta 7 akkor is kapsz :)
2015. júl. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most asztali pc-n használom és nem eredeti a windows 7-em de aktivátorral aktiválva van. Így is ott van a jel de ha azt aktiválom akkor csak béta win 10-et kapok az pedig játékokra nem egész jó. De ha megveszem és kapok egy full jó win 10-et akkor megveszem.
2015. júl. 16. 19:04
 4/5 kérdező.. ***** válasza:
Vagy megvárod,míg a win 10-et is lehet aktiválni aktivátorral.
2015. júl. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok: Akkor szerintem vedd, mivel az eredeti Windows 8.1 arra elvileg biztos, hogy kapsz INGYEN eredeti Windows 10-et.
2015. júl. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!