Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az UTorrentet hogyan kell...

Az UTorrentet hogyan kell használni?

Figyelt kérdés

Letöltöttem rá programokat, addig jutottam el, hogy kiírja h seedelés. Mit kell következőnek tennem?

A válaszokat előre is köszönöm.



2015. júl. 18. 13:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Ha jól értettem, eddig le vannak töltve a játékok/programok,és be vannak húzva a UTorrentbe.

Nem mindegyik torrent működik,sok a "csaló". Javaslom,hogy mindíg nézd meg az értékelést és a visszajelzéseket,ahol pozitív, általában müködik,de nem mindig.

Miután lehúztad és benne van a UTorrentben, várni kell kb. 1 napot míg kibontja (százalékban fel van tüntetve),ha nem indul egy órán belül "kényszerített indítás" gombra kattintva sem, akkor keress új torrentet.

Miután kibontotta, simán a "Megnyitás" gombra kattintva (vagy dupla kattintás) elindítod az instaláló programot, esetleg ha WinRAR fájl,akkor kicsomagolod és felinstalálod.


Dióhéjban: Lehúzol egy pozitívan értékelt torrentet,elindítod UTorrentben,vársz kb 1 napot míg kész, elindítod az instaláló programot, esetleg ha kell kicsomagolod WinRAR -ral és felinstalálod.

Remélem ez segített. Én is rég használtam,lehet már azóta valami új vagy máshogy van,esetleg a többiek kijavítanak

2015. júl. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!