Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van ilyen program?

Van ilyen program?

Figyelt kérdés
Kellene egy program ami segítségével egy folderben lévő képeket véletlenszerű sorrenddel tudok lejátszani.A sima slideshow funkció nem jó,mivel fontos, hogy a képeket kattintással lehessen vitetni, ne automatikusan menjenek.Van ilyen program?
2015. júl. 22. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a Microsoft Powerpoint jó lesz.
2015. júl. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az véletlenszerű sorrendbe rakja a képeket?
2015. júl. 22. 10:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, neked kell a képeket beállítani, hogy milyen sorrendbe menjenek. Nézz róla egy tutorial videót, nembiztos, hogy olyan amire gondoltál, de én ezzel szoktam képeket vetíteni. Még hangot is lehet alá állítani.
2015. júl. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom milyen a program,de nekem egy generátor féle kell ami véletlen sorrendbe rakja a képeket és nem én kell berakjak 200+ képet.
2015. júl. 22. 11:19
 5/7 tabaki ***** válasza:
IfarnView → Diashow gomb → Következő fájl megjelenítése: „Véletlenszerű, egér/bill. leütésre” illetve Diashow-opciók: „Ismétlés” bejelölése -- de úgy veszem észre, hogy amikor a megkevert képek végére ér, ugyanolyan sorrendben ismétli.
2015. júl. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tabaki ***** válasza:
+IrfanView
2015. júl. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösz a segítséget.
2015. júl. 22. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!