Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudom beállítani az...

Nem tudom beállítani az Office fiókot. Hogyan kell?

Figyelt kérdés

A nagyapámnak a gépére telepítettem rá a Windows 10 operációs rendszert, eddig XP volt rajta és Outlook Expreszt használt a Telekom email címével (T-Online). Miután felraktam a Windows 10-et, letöltöttem a 2010-es Officet, és a 2013-asat. Miután feltelepítettem az Office 2010-et, elindítottam az Outlookot. Outlooknak a varázsló telepítője jött be. A Telekom pontosan leírja hogy a varázslónál mit hogyan kell csinálni:

[link]

De van egy kis gond. Mindent úgy csinálok ahogyan leírják, de a végénél mikor már a speciális fülnél vagyok, rányomok egy okot, és a beállítás végeztét ünnepelve (:D) megnyomom a tovább gombot. Csak ekkor még teszteli a fiókot. Tölt, tölt, kiírja h bejelentkezés a bejövő levelek kiszolgálójára, és tölt egy kis ideig, és felugrik egy ablak hogy adjam meg újra az adataim. Megadom, nyomok egy entert de semmi. És a háttérbe látom hogy sikertelen van kiírva. Eddig az volt az Outlook 10-esnél a probléma hogy küldés/fogadás problémát írt ki. Megpróbáltam a 13-ast, ott pedig nem reagált semmit, beengedett, de viszont se üzenetet nem kaptam, küldeni tudtam, de nem küldte el teljesen, mert kiírta hogy a váróterembe van vagy valami ilyesmi. És innentől megáll minden. Valaki ötlet?



2015. júl. 25. 19:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Fingom sincs, mi van az outlokkal, de ennek kb. mi értelme van:

"letöltöttem a 2010-es Officet, és a 2013-asat" ?


Nade, hogy a gmail mennyire gondtalan levelezést nyújt...

2015. júl. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!