Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul el a telepítés...

Miért nem indul el a telepítés CD-ről?

Figyelt kérdés

Windows 8.1 rendszerről van szó és mikor beteszem a CD (Titanfall, Battlefield 3) és elindítom a setupot rákattintok az installra és nem megy tovább, akár hogyan sem bírom feltelepíteni, csak letölteni tudom az origin szerverről, de az nagyon sok idő mert 100 GB mire jön le.

Szerintetek ilyenkor mit lehet csinálni?


2015. júl. 26. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
64 bites a rendszer? Próbáld meg adminisztrátor módban indítani.
2015. júl. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen 64 bites! :D
2015. júl. 26. 11:19
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos így sem megy! :(
2015. júl. 26. 11:23
 4/9 lali51 ***** válasza:
A CD-n 100GB adat van? A CD telepítő is a letöltést indítja el,utánna telepíti.
2015. júl. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem BlueRay-ről van szó és Titanfall esetében 3 db BlueRayről! :D
2015. júl. 26. 14:58
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek ilyenkor?
2015. júl. 27. 00:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már rég lejött volna a letöltés. A Titanfall egyébként telepítőként kb. 20 GB, ami kicsomagolva lesz olyan 50. Szóval nem tudom honnét szedtél te 3 blurayes változatot, amikor olyat nem is árulnak, mivel nincs mindenkinek bluray olvasója. Biztos eredeti?
2015. júl. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazad van most nézem tényleg DVD. Amúgy nem jött volna le mert elég kicsi a netem, eddig amit sikerült leszedni az a BF4, CS:GO, GTAV, de a DVD-ről azóta sem bírok telepíteni, de csak Origines játékot, mást mindent feltudok! :(
2015. júl. 27. 12:34
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezennel kijelentem a probléma megoldódott. Annyit kell tenni, hogy letöröltem az Origint és a játékkal együtt a dvd-ről telepítettem fel és így jó! xDD De, hogy miért csak így jó azt nem értem!
2015. júl. 27. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!