Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudom, hogy mi történt és...

Nem tudom, hogy mi történt és nem tudom visszaállítani legalábbis én nem tudom, hogy kell. Többi lent. Kicsit értelmetlen, de remélem értitek mire gondolok. Szóval a kérdés az lenne, hol tudom visszaállítani?

Figyelt kérdés

Írtam egy könyvet a libbre office segítségével. Ugye a másik laptopom, amin írtam már bedöglőben volt így elmentettem és átküldtem facebookon anyámnak a könyvet, hogyha majd belépek a másik gépről az én facebookomba belépek a chatbe rákattintok a beszélgetésre és ugye ott lesz az átküldött könyv és újra letölti. Tudom, ez most kicsit bonyolult, de sikerült. Rajta van az új gépemen. Na most az lenne a problémám, hogy a lapok egymás mellett sorakoznak, és nem egymás alatt.

Megpróbálom megmutatni.


Igy: - -

Nekem így kellene: -

-

A kötőjel lenne a lap. Nem tudom, hol kell beállítani.



2015. júl. 28. 20:11
 1/3 A kérdező kommentje:

-

-

igy lett volna xd

2015. júl. 28. 20:13
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát basszki változtasd meg a nézetet, lapelrendezést, nagyítást. Nem kell egy Thor Heyerdahlnak lenned, de egy molekulányi felfedezőszellem se jutott? Eddig soha semmi eszközhöz nem nyúltál a programban, csak írod a regényt?
2015. júl. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jézusom, hogy itt milyen emberek vannak. -.- szégyen, hogy egy kis segítőkészség nem jutott beléd. -.-
2015. aug. 1. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!