Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 tapasztalatok?

Windows 10 tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azért teszem fel ezt a kérdést, mert érdekelnek a tapasztalataitok a win 10-ről. Milyen pozitívumai vannak, kinek mi tetszik benne, illetve az ellentéte ennek, hogy milyen hibái vannak stb..

Az is érdekelne ezek mellett, hogy szerintetek megéri-e telepíteni egy kalóz verziót még most, vagy esetleg megéri-e várni pár hónapot, mivel olvastam hogy még nagyon sok bug található a rendszerben.



2015. júl. 29. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
jónak tűnik, esélyes, hogy a w7-et majd lecserélem, de nem szórakozok ezzel az ingyenes frissítéssel, majd ha lesz hozzá aktivátor aktiválom, úgy mint eddig.
2015. júl. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van hozzá. Mármint ha a tört verzióra gondolsz.
2015. júl. 29. 19:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Szedd le updatéval. nagyon egyszerű, magától csinálta nekem. én nem csin semmit.


Amúgy nem nagy szám szerintem. Jó azért van pozitívum is. olyan mint egy jobb win8.1

2015. júl. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nincs eredeti win 7/8 rendszerem sajnos. Ezért is érdeklődöm a tört verzió felől.
2015. júl. 29. 19:26
 5/6 SylwerStone ***** válasza:
KMSpico-val simán lehet aktiválni
2015. júl. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én első nap feltettem és még aznap újra kellett telepíteni mert amikor bekapcsoltam a gépet nem indult el a windows 10 csak egy szürke képernyő fogadott. Újratelepítés közben leformázam a partíciókat és így eddig nem volt vele gond. Egyébként az operációs rendszer maga nagyon jó.
2015. aug. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!