Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows10 eltávolítása, a...

Aladyn65 kérdése:

Windows10 eltávolítása, a régi oprendszer visszaállítása?

Figyelt kérdés
Ez egy xar. A win10 egy hulladék. Lassú, nem kezeli az Office2013omban az outlookot. (Hozzáférés megtagadva.) A levelezőjét nem is minősítem. Felrobbanok!
2015. aug. 4. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó-jó, de mi a kérdésed? :D
2015. aug. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
formattálod a hdd-t, majd újratelepíted a windows valamelyiket
2015. aug. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szántóvető ***** válasza:
nyugodj meg nincs semmi baj.szépen felraksz egy régebbi oprendszert és minden rendben lesz.10-re ráérsz átváltani fél év múlva is.
2015. aug. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kszk2 ***** válasza:
100%

Gépház->Frissítés és biztonság->Helyreállítás->Visszaállás windows 8.1-re


Látom nem csak én utálom a win10-ez...

2015. aug. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kszk2 ***** válasza:
* windows 10-et
2015. aug. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Windows 10 egy stabil és gyors rendszer, viszont nem ajánlott frissítésként telepíteni mert akkor tele lesz hibával. No meg a DirectX 12 miatt úgyis vissza fogjátok sokan tenni.
2015. aug. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Nos ez a kérdés, illetve a válaszok nagyon érdekesek... ...ugyanis az egyik Windows 10-et firtató kérdésre negatív visszajelzést adtam, mondván fél éve (vagy előbb) kipróbáltam, és sokak véleménye szerint nem olyan jó...


...szóval ezért leszidtak, mondván azóta sokat változott a rendszer... ...oké, mondom felteszem a Windows 10-et és néhány nap múlva majd mondok véleményt róla... ...ez is megvolt...


Röviden, nálam tökéletesen működik... ...nem akartam annyira mint rajtam kívül mindenki, és lám beleszerettem! :-)


...és sokat mosolygok azokon is, akik igyekeztek frissíteni a rendszerüket Windows 10-re és aztán pár óra használat után csalódtak... :-)


Tudjátok erre is van egy közmondás: "Sokat akar a szarka, de nem bírja a farka." :-)

2015. aug. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!