Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet letiltani az...

Hogyan lehet letiltani az automatikus frissítést a windows 10-en?

Figyelt kérdés
Annak idején a winyómat nem a win 10-hez partícionáltam....így most a win 10 alatt alig maradt szabad helyem...de ha újra partícionlnám...rengeteg fontos adatot veszítenék és a rendzsert is újra kellene telepíteni ami nem nagyon megoldható mostanság...tehát... minden frissítést tiltok le,mert nincs helyem és a különböző szoftver frissítések átlal azt tapasztalom,hogy az igazi frissítés azt jelenti,hogy beleintegrálnak az előző verzióba 10kg reklámot....és ennyi.ez nem hiányzik nekem.a windowshoz meg plne nem kell frisítés....pláne nem több száz megásak,de a 10-ben nem találtam a gépházban tiltási lehetőséget...csak az újraindítást lehet ütemezni.Help me please.

2015. aug. 5. 22:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem Home változatot telepítettél? Abban ugyanis nem lehet kikapcsolni.


Egyébként lehet partíciót átméretezni adatvesztés nélkül is, elvileg már a beépített lemezkezelő is tudja ezt.

2015. aug. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem lehet kikapcsolni. Viszont ideiglenesen el lehet rejteni:

[link]

2015. aug. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom csak Enterprise verzióban lehet letíltani.
2015. aug. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem lehet Home-ban kikapcsolni, nagyon helyesen, mert az otthoni felhasználók 99%-ának fingja nincs, miért fontos a sok biztonsági frissítés, csak azonnal kikapcsolják az egészet.


Viszont az egy agyrém, amit a Windows művel frissítés terén. 50-60-70 gigára duzzad fel az op.rendszer, miközben az ajánlott tárterület 20-30 giga. És mi a válasz? Hát lehet partíciót átméretezni. Persze, a háttértárat meg azért vettem a gépbe, hogy a nagy részét ismeretlen dolgok foglalják el. Siralmas az egész, nem értem, miért nem bukott még meg az egész Windows.

2015. aug. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Erről van szó.60 gigás a c meghajtó....festettem a Windowst meg az alapvető dolgokat...alig maradt vagy 10 giga.3-40 frissíti magát azt ennyi voltam.a win 7-nél vígan elég volt.....A d meghajtó meg 400gb-ős és kB tele van.szal elég rosz a helyzet.egyébként 10 pro-m van.
2015. aug. 6. 14:27
 6/11 anonim válasza:
keresőbe beírod msconfig.msc a szolgáltatásoknám meg keresed a windows update-t és kiveszed a pipát
2015. aug. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
állítsd vissza az régi oprendszerre,és a kérdésre,hogy miért álsz vissza,egyszerűen írd be,hogy semmi szükséged egy 20 gigás kémprogramra.
2015. aug. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt is lehet, hogy lefuttattod a lemezkarbantartót rendszergazdaként, ami szépen letörli neked a frissítésekből visszamaradt biztonsági másolatokat. De ezt csak szigorúan szakembereknek ajánlom, a többiek inkább fikázzák csak amihez nem értenek.
2015. aug. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A "Tovább" -> "Tovább" -> "Pipa" -> "Tovább" módszerrel nyilván sok szart leszed. Ésszel kell telepíteni nem agyatlanul, és nem lesz problémád vele ahogy sok más embernek sem, nekem sem.
2015. aug. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Visszavonom az előző válaszom, úgy fos a Windows 10 ahogy van.
2015. aug. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!