Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet letiltani az...

Hogyan lehet letiltani az automatikus frissítést a windows 10-en?

Figyelt kérdés
Annak idején a winyómat nem a win 10-hez partícionáltam....így most a win 10 alatt alig maradt szabad helyem...de ha újra partícionlnám...rengeteg fontos adatot veszítenék és a rendzsert is újra kellene telepíteni ami nem nagyon megoldható mostanság...tehát... minden frissítést tiltok le,mert nincs helyem és a különböző szoftver frissítések átlal azt tapasztalom,hogy az igazi frissítés azt jelenti,hogy beleintegrálnak az előző verzióba 10kg reklámot....és ennyi.ez nem hiányzik nekem.a windowshoz meg plne nem kell frisítés....pláne nem több száz megásak,de a 10-ben nem találtam a gépházban tiltási lehetőséget...csak az újraindítást lehet ütemezni.Help me please.

2015. aug. 5. 22:02
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.A szolgáltatásoknál talán sikerült megcsinálni.Ki mondta,hogy én a tovább-tovább-pipa-tovább módszerű ember vagyok? Nem kéne ilyen lenéző kommenteket írkálni amikor fogalmad sincs a dolgokról.Ami pedig azt illeti,hogy a win 10 fos.....nos ez teljesen igaz....szívem szerint a win 7-et használnám.De sajnos el kell fogadnunk,hogy a világot a profit hajtja előre....sajnos....és ez a jövő.Tetszik-nem tetszik.Előbb utóbb minden és mindenki kém lesz.ezt kivédeni szinte lehetetlen.pár évig még el lehet kínlódni a régebbi oprendszrekkel,de a vége az lesz úgyis,hogy a géped meghal és a következő gép mr nem támogatja a régebbi vagy más oprendszert(pl.linux) majd ezután nem marad választás....jöhet a 20 gigányi kém :) Teljesen egyet értek h kaka....de ahogyan a Terminátor mondta: A jövő elkerülhetetlen.....
2015. aug. 11. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!