Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Zenékhez kulcsszó, jellemző...

Zenékhez kulcsszó, jellemző hozzáadása?

Figyelt kérdés

Sokszor eszembe jutott már, hogy egy jellemző tulajdonság alapján hallgassak zenét. Előadó még oké, de más jellemzők már nem igen.

Pl. lassú szám vagy őszi zene és hasonló tulajdonságok. Még a műfajon belül is alműfaj, stb.


Erre van külön program vagy nincs jobb megoldás, mint a zenefájl tag tulajdonságainál a megjegyzésekhez beírni ezeket szépen sorban?

És van olyan lejátszó Androidon, amelynél szimplán ilyen kulcsszó alapján lehet szűrni? A régi Nokia telefonomon csak Előadó, Műfaj, Album és Év szerint lehet.


Köszönöm a válaszokat! :)



2015. aug. 7. 01:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Az nyilvánvaló, hogy a zenéket automatikusan nem lehet bárhogy rendezni. Tageket lehet rajtuk szerkeszteni.

[link]


Vagy be kell rakni tavaszi mappába és ami ott van azokat lejátszani.

2015. aug. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)


Tageket hozzá szoktam adni, de olyesmi taget nem találtam, amire gondolok. Szóval szerintem marad a megjegyzésbe írás.


Mappázással az a gond, hogy 1 számhoz több jellemzőt is adnék és problémás lenne. Esetleg tudsz olyan androidos lejátszót, aminél rálehet keresni konkrét szóra és nem csak az albumot/előadót/műfajt keresni, hanem egyéb tagre is?

2015. aug. 9. 01:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Hozzáadsz egyet amit arra használsz.

[link]

2015. aug. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!