Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Törölni szeretnék egy sérült...

Törölni szeretnék egy sérült programot, de nem tudom, mert közben mindig kiírja a következő hibakódot: 0x00000705. Hogyan tudnám törölni?

Figyelt kérdés
2015. aug. 9. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Tölts le egy törlőprogramot pl. Unlocker vagy hasonló.
2015. aug. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már próbáltam több törlőprogramot is, de egyikkel sem tudom törölni. Konkrétan a doPDF programot szeretném törölni, és újratelepíteni, de mindig ez a hibaüzenet jelenik meg törlés küzben: A műveletet nem sikerült befejezni(hiba:0x00000705).A Windows nem talált megfelelő nyomtató illesztőprogramot. Megpróbáltam, csak rátelepíteni a programot, hátha, de ugyanaz a hibaüzenet.
2015. aug. 9. 16:22
 3/4 SimkoL ***** válasza:
Kezdetnek nézd meg itt: HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Windows a Device értékét.
2015. aug. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy kicsit pontosabban, ha leírnád, mert ezt így nem találom. Még annyit, az eszközök és nyomtatók közt a doPDF8 nyomtatója már nincs ott, nem tudom mikor tűnt el. Ez valójában egy ún. "virtuális nyomtató" volt, de ugyanúgy ott volt a többi eszköz között.
2015. aug. 9. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!