Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szeretnék venni játékot...

Semmii kérdése:

Szeretnék venni játékot g2a-n, szerintetek hanyagoljam az oldalt vagy nyugodtan vehetek paypallon keresztül játékot rajta?

Figyelt kérdés
Meg a magyar 27% áfát rá kell rakni vagy állítsam be 0%-ra?

2015. aug. 10. 06:13
 1/8 anonim ***** válasza:
En szinte mindig ott veszek jatekot, kb 15-20 vasarlasbol mind hibatlan volt. Pereze olyan eladot valassz akinek sok eladasa es magas ertekelese van. Afat illik beallitani.
2015. aug. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Olyan embertől vegyél, aki rendesen fel van szavazva. Az áfát rakd rá.

Én eddig mindig működő kulcsot kaptam, kb 1 éve használom. De tudod mit vettem észre? A pénzt mindig levették tőlem, és a kulcsot is mindig megkaptam. De a vásárlói listám tele van "pending payment-el". Tavalyiakkal.. Ezt hogy a francba bizonyítsam nekik?

2015. aug. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Ha még is 0%-on marad, akkor mi lehet belőle?

2015. aug. 10. 12:43
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha 0%-os embertől vásárolsz, rakd fel a G2A Shield-et.

Ha rossz kódot kapsz vagy semmit, az oldal garantálja a pénzed visszafizetését, vagy egy működő kulcs átadását.

2015. aug. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jah hogy az adóra gondolsz! Bocsi. Azthittem az eladó van 0%on, mert még nem szavazott rá senki.


Egyenlőre nem tudni mi van akkor. A szabályok szerint adócsalás, de hogy ez gyakorlatban fog e valamit eredményezni, nem tudom.

2015. aug. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) majd kiderül :)
2015. aug. 10. 14:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Legjobb ha nem derül ki, mert ha kiderül, akkor már baj van. :)
2015. aug. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már 20+ 0%-os vásárlásom van, és eddig semmi :p
2015. aug. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!