Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hanyagoljam egy darabig a...

Hanyagoljam egy darabig a kifli és a keksz adását vagy így mehet nyugodtan?

Figyelt kérdés
8 hós a kisfiam, de mostanában jó nagy darabba veszi szájába az ételt például fél babakeksz amit csak csócsálni adok oda. A szívbaj kerülget mikor látom. Foga még nincs, de szépen elpépesíti az inyével. De olyan rossz nézni hogy full tele a szája. Néha előfordul hogy fel kell köhögnie az ételt. Ki nem engedi venni a szájából. Hagyjam neki?
2012. jan. 17. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Mikor a lányom ezt csinálja akkor csak pici falatokat kap amit felügyelek és mondom neki, hogy rágja és nyelje, ha ez újra működik akkor kap egészben, ha nem elveszem.
2012. jan. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is pici falatokat adj neki, vagy ne engedd, hogy nagyot harapjon.De ne vond meg tőle e miatt,hiszen meg kell tanulnia hogy egyen.

Én azt is mindig mondogattam kisfiamnak,"ha túl nagy, köpd ki"

15 hónapos, már érti, eddig nem élt vissza vele.Egyik nap pl a meggylevesben volt véletlen egy mag,nem nyelte le, kiköpte.

Legyél mellette mindig,meg fogja tanulni hogy kell harapni normális falatot:)

2012. jan. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!