Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 aktiválása?

Windows 10 aktiválása?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy Samsung laptopom, amin előre telepítve Windows 8 volt. Aztán frissítettem 8.1-re. Ezek a rendszerek eredeti, aktivált rendszerek voltak. Telepítő lemezt nem adtak, sem drivert sem Windowst. A HDD-n volt sok szemét, sok hülyeség, a 8.1 már elég lassú volt. A tálcán megjelent a Win 10 frissítés is. Letöltöttem, még a megjelenés előtt az Insider Preview verzióját a legújabb rendszernek. Már az is kezdett a napokban lassúlni, aztán visszaállítottam a beállításokat, letörölt mindent és a beállításokat alapba állította. Elvileg. Mivel a Windows 10 a visszaállítás után nem volt hajlandó bekapcsolni. Inacessible boot device errort írt ki minden indításnál, aztán újraindult és ugyanez. Ezt meguntam és a Microsoft oldaláról, letöltöttem a Windows 10 Home-t amit fel is telepítettem pendrive-ról. Most is ez van fent. Csak nincs aktiválva. Ez baj? Nem tervezek Windows vásárlást. Meddig tudom így használni a rendszert? Láttam, hogy nem tudom beállítani a hátteret, és egy "Aktiválja a WIndowst" is megjelent a képernyő jobb alsó sarkában, de ugye ez nem kalóz verzió, attól, hogy nincs aktiválva? A Microsoft oldaláról lett letöltve. Normális válaszokat szeretnék. Szép napot nektek, köszi ha végigolvastátok, esetleges helyesírási hibákért elnézést.

2015. aug. 12. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van előre telepített windows, van rajt matrica is. talán jobb lenne előröl kezdeni egy 8-al, majd 8.1 és befrissíteni, ugyanis akkor be aktiválódna magától.
2015. aug. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Először is köszi a választ, igen van rajta Windows 8 matrica. Ha a Microsoft oldaláról úgy letölteném és felraknám a 8-at mint a 10-et, akkor magától aktiválódna?
2015. aug. 12. 09:53
 3/5 anonim válasza:
Nincs az alján a "cd kulcs"?
2015. aug. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A laptop alján nincs semmilyen cd kulcs. De nem fontos, a választ köszi. Megvagyok a 10-el, nem nagyon használom a gépem, mivel van egy Xbox 360 konzolom :)
2015. aug. 17. 20:30
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyébként 1# igazad volt, köszi! Win8.1-et felraktam pendrive-ról és magától aktiválódott! Király!
2015. szept. 24. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!