Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jetaudio nevű programba...

Jetaudio nevű programba hogyan kell beállítani azt hogy a számítógép hangját vegye fel?

Figyelt kérdés
Ajánlották ezt a programot hogy ezzel fel tudom venni a gépem hangját (amit kiad magából)

2015. aug. 15. 21:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Senki se??????? :cccc
2015. aug. 15. 22:09
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem a programtól függ, hanem hogy a rendszerben mi van beállítva hangrögzítő eszközként.


Tálcán a hangerőikonra jobbklikk, rögzítő eszközök, és itt a sztereó mix vagy hasonló jellegű forrást válaszd ki. Ha nem látszik, akkor jobbklikk a lista alatt az üres részbe, pipáld ki az inaktív eszközök megjelenítését, és úgy fogod tudni bekapcsolni.


Ha átállítottad a sztereó mixre, akkor utána minden hangrögzítő onnan fog rögzíteni, beleértve az általad említettet is.

2015. aug. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Senkise az meg Odüsszeusz másik neve...
2015. aug. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3.: Az senki se! És milyen odüsszeusz?
2015. aug. 15. 22:23
 5/7 A kérdező kommentje:
2-es Nagyon-nagyon köszönöm! Most nagyon örülök! :DD
2015. aug. 15. 22:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyanaz vagyok, de mindegy. Odüsszeuszt nem ismerni pedig ronda dolog, hacsak nem 14 éven aluli vagy. Ebben az esetben majd tanulod suliban.
2015. aug. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak nem értettem hogy hogy jön ide odüsszeusz?
2015. aug. 15. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!