Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP-m van Windows 7-et...

Windows XP-m van Windows 7-et akarom letölteni de a Microsoft áruházban már nem árulnak olyat, illegálisan meg ha letöltöm termékkulcs nincs hozzá a Windows 10 meg túl drága mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. aug. 18. 15:55
 1/6 P.O.C. ***** válasza:
Rakj fel Linux -ot kommentek 3-2-1....
2015. aug. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
ne törd fel. Linux... én így buktam le.. Szoftverrendőrség elvitt, 3 napig ültem, de az is sok volt, csak azért, mert kalóz vindózt használtam. Tényleg nem is értem, hogy miért foglalkozik valaki azzal, hogy milyen rendszert használok, és tényleg vannak oylan unatkozó emberek, akiknek az a feladatuk, hogy azt nézzék, hogy te tört rendszert vagy nem tört rendszert használsz. Én ezek után is már csak linuxos vagyok. Bár Te Tudod.
2015. aug. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Használt (újrahasznosított licenc) Win7 Pro 30.000 Ft körül van (nem OEM!), keresgélj. Ez minden további nélkül frissíthető Win10 Pro-ra, ha akarod.
2015. aug. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

+1 a Linux.

#2.Amúgy honnan tudták meg hogy kalózt Windows-t használtál?Mert csak úgy nem megy oda a software rendőrség...

2015. aug. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 P.O.C. ***** válasza:

A #2 -es egy kamugép. Emiatt senkit nem visznek be azonnal, csak lefoglalják a gépét és beperlik, aminek a vége sima pénzbüntetés szokott lenni. De ilyenre nagyon kevés példa van. Csak ha bejelentést kapnak, annak jártnak utána, maguktól viszont soha. A "szoftver rendőrség" meg csak cégekhez megy, benne is van a nevében BSA (Business Software Alliance).


Senki nem használ termékkulcsot a Windows töréshez. Programok vannak hozzá. Telepítéskor nem kötelező megadni termékkulcsot. Minután fent van a rendszer

Windows Vista és 7 esetén loader van (ajánlott a a DAZ loader). Windows 8/8.1/10 esetén meg KMSpico

Ennyi. Keress rá. Linkelni nem fogok mert az szabályellenes ezen a fórumon.

2015. aug. 19. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Xp - és asztali gépünk kódja megvan, mert hivatalos.

Win 7 re be lehet írni? ( kész vagyok hogy mindenhol csak kérnek pénzt. néha bánom hogy ezt a szintet amíg tanultam, miért is nem másra fordítottam? ) Miért kell duplán fizetni?

2015. dec. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!