Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Meddig kell még a Windows 10...

Meddig kell még a Windows 10 értesítésre várni?

Figyelt kérdés
Kb. fél hónapja várom már az értesítést, lehetséges, hogy ennyit kell várni, normális ez? Már többször is elküldtem a kérelmet (le okéztam az "OK, értesítést kérek ha kész"-t) is. Ettől is lehet? Előre is köszönöm a segítséget!

2015. aug. 19. 00:23
 1/5 Gugu Gabor ***** válasza:
Nem ettől nem lehet meg fogod kapni, ha nagyon sürgősnek érzed akkor töltheted magad is a win 10 et és telepítheted a microsoft oldalálról
2015. aug. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De várhatsz is vele. Még úgy sincs mindenhez támogatás. Én pl. az AVG víruskeresőt szoktam használni, WIN10-re telepítésnél szólt, hogy kösz de nem, nem települök. :)
2015. aug. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Addig nem küldik az értesítést amíg nincs meg minden szükséges frissítés, ezt a választ kaptam a microsoftól amikor már 2 hete vártam a frissítésre. Majd miután lenovom van, megkérdeztem a lenovot hogy egyáltalán várható-e, ők közölték hogy olyan régi gépem van hogy erre már ne várjak semmit. Lehet nálad is valami ilyesmi probléma van.

Én letöltöttem microsoft oldalról a 10-et és úgy telepítettem, hibátlanul működik. Neked is ezt javaslom.

2015. aug. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

lépj be a windows updateba,és ott megtalálod a win 10 frissítése cuccot,legalábbis nálam így volt.

1 hét után tegnap le is dózeroltam a 10-est,mivel nagyon sok program nem vagy csak részlegesen működik rajta.

2015. aug. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nos ha nem bírod kivárni itt van 1 alternatíva a frissítésre. Navigálj a C:\Windows\SoftwareDistribution\Download mappába és töröld ki a tartalmát – csak azt, ami benne van, magát a mappát ne. Utána Futtasd a parancssort rendszergazda jogosultsággal. (Keressünk rá a “cmd” parancsra a start menüben, jobb kattintás, futtatás rendszergazdaként.)

* A megjelenő ablakba az alábbi parancsot adjuk ki idézőjelek nélkül: “wuauclt.exe /updatenow” enter bezár. Ha mindent jól csináltál akkor az Update elkezdi letölteni a a 10-et

2015. aug. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!