Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miert nem tolt le a utorrentem?

Nivre kérdése:

Miert nem tolt le a utorrentem?

Figyelt kérdés
nehany nappal ezelottig ment tokeletesen...de mostmar nem tolt. 3 kulonbozo torrent oldalrol is probalkoztam de egyikrol sem tolt.. a torrent ablak jobb also sarkaban megjelent egy piros x valami "listen error"-t ir meg h "you should change the listen port", ez mit jelent? mar tobszor is ujratelepitettem de tovabra sem mukodik.

2015. aug. 19. 17:21
 1/2 DarkEagle123 válasza:
Port??Akkor valami nagy probléma lehet,listen error="hallgatás hiba" szóról szóra. Csináld egy olyat,hogy amikor megkérdezi hova akarod rakni,akkor alatta a seddelést bepipálod,ha nincs.Ha nem seedelik,nem fogod tudni letölteni.Igaz,ha piros x van akkor az elég baj lehet.Jobb klikkel mit ír?
2015. aug. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ha a piros x-re jobbklikkelek?
2015. aug. 19. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!