Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Át tudom valahogyan vinni a...

Át tudom valahogyan vinni a windows 10et egyik gépemről a másikra? Vettem egy gépet régebben amin eredeti windows volt, de már vettem egy jobbat. A régin frissítettem windows 7ről 10re. Most az új gépemre meg kell vennem ismét az operációs rendszert?

Figyelt kérdés

2015. aug. 22. 18:53
 1/3 Gábor_79 ***** válasza:
Attól függ, hogy az eredeti windowsod milyen licenszel rendelkezik. Ha mennyiségi és akárhányszor telepítheted, akkor nem, amúgy igen (meg kell venni), mert a 10-es az alaplap hardverazonosítója alapján aktivál.
2015. aug. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen a Windows licensze amin az eredeti Windows volt. Kaptál hozzá lemezt is? Azon elvileg rajta kell lennie, hogy OEM vagy Retail kiadás. Ha retail (kiskereskedelmi)akkor úgy tudom, több gépre is lehet telepíteni.
2015. aug. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És utána frissítheted Windows 10-re ugyanúgy mint a régebbi gépeden.
2015. aug. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!